Nowy singiel Roksany Węgiel podbija internet. Fani zachwyceni

Roksana Węgiel ma problemy w szkole? „Jest ciężko, nie ukrywam”

Od kiedy Roksana Węgiel wygrała dziecięcą Eurowizję, jej życie obróciło się do góry nogami. Młoda artystka angażuje się w wiele projektów, dużo koncertuje, a na naukę w szkole ma coraz mniej czasu. Czy gwiazda w nowym roku szkolnym ma już zaległości?  

Roksana Węgiel ma problemy w szkole? „Jest ciężko, nie ukrywam”

Roksana Węgiel stała się rozpoznawalna w całej Europie dzięki wygranej w zeszłorocznym konkursie Eurowizji dla dzieci. Wtedy w jej życiu nastąpiły duże zmiany. Nastoletnia gwiazda dużo podróżuje w trasie koncertowej, nagrywa też nowe piosenki. Niestety doba ma tylko 24 godziny, więc wokalistka zazwyczaj nie ma czasu, by chodzić regularnie do szkoły. Od września Roksana Węgiel uczy się w liceum w Jaśle. Mimo, że mamy dopiero październik, to już pojawiają się zaległości. Jednak jej rodzice znaleźli na to sposób!

– Jest ciężko, nie ukrywam, dużo zaległości się tworzy cały czas, ale daję radę. Będę miała indywidualny tok nauczania od drugiego półrocza. Będę przychodziła do szkoły. Nauczycielka będzie tylko mi tłumaczyć materiał, na którym mnie nie było, żebym mogła go zaliczyć – mówiła Roksana w rozmowie z „Pudelkiem”.

https://www.instagram.com/p/B3uhmsxhAOj/

Dobrze, że wszystko tak się potoczyło

Mimo, że gwiazda ma problemy w szkole, to nie żałuje zmian, jakie zaszły w jej życiu. Czerpie radość ze śpiewania i spotkań z fanami, a już w listopadzie poprowadzi Eurowizję Junior 2019. 

„Niczego nie żałuję, bardzo się cieszę, że to wszystko tak się potoczyło. Czasami jest teraz ciężko znaleźć czas na chodzenie do szkoły. Staram się zawsze brać książki do auta albo busa i uczę się tam, bo nie mam innego wyjścia” – mówiła wokalistka w rozmowie z “Faktem”.

Roxie, życzymy powodzenie w życiu prywatnym (szkolnym) i zawodowym!

https://www.instagram.com/p/B32AfG4BZP1/

————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74619067

ZOSTAW ODPOWIEDŹ