Doda nie myła włosów przez 12 dni! Zobaczcie, jak wyglądają!

Dlaczego Doda nie pokazuje się już z mężem na Instagramie? Ma ważny powód!

Doda od wielu lat jest jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Gwiazda aktywnie prowadzi również konta w mediach społecznościowych. Jednak już coraz mniej pojawiają się na nich zdjęcia z mężem. Dlaczego? Artystka uchyla rąbka tajemnicy!

Dlaczego Doda nie pokazuje się już z mężem na Instagramie? Ma ważny powód!

Doda ma dość wirtualnego życia, które często nie ma nic wspólnego z tym, co tak naprawdę dzieje się w rzeczywistości. Doskonale zdaje sobie sprawę, jak działają media społecznościowe, jak można nimi ukazywać świat, który nie istnieje, relacje, których już nie ma. 

„Znam pary, które się rozstały, a wrzucają zdjęcia do internetu, bo na tym zarabiają! A u mnie nasila się irytacja, kiedy ludzie wierzą w Instagram niczym w Boga. Przecież to bańka mydlana, łatwo można tym manipulować. Prawda jest taka, że postanowiłam nie upubliczniać małżeństwa. Znam popularne osoby, które dawno się rozstały z partnerami, a nadal wrzucają z nimi zdjęcia do internetu, bo na tym zarabiają. Instagram to nie jest prawdziwe życie, to nie jest nawet większy kawałek życia, a wszyscy uznają go za prawdę objawioną” – mówi Doda w rozmowie z „Party”. 

Nie chcę świecenia reflektorami na moje małżeństwo

Doda postanowiła, że jak najmniej będzie mówić o swoim małżeństwie. Chce chronić swój związek, a zamiast tego woli koncentrować się na budowaniu prawdziwych relacji.

„Im więcej prywatności pokazywałam ludziom, tym mniej zostawało dla mnie i dla mojej relacji z partnerem. Nie chcę już świecenia reflektorami na mój związek. Kiedyś, gdy przychodziły kłopoty w miłości, to zamiast skupiać się na prawdziwych relacjach, budowałam wokół siebie jakiś dziwny PR”- powiedziała Doda w wywiadzie.

https://www.instagram.com/p/B3ePLLNAFv9/

Gwiazda nie bierze również z mężem udziału w programach telewizyjnych. Dlaczego?  

“Bardzo dziękujemy za zaproszenia do różnych projektów, ale niestety musimy odmawiać tym, które za bardzo eksploatują nasze życie prywatne, które w końcu nauczyłam się chronić. Podejmuję te decyzje świadomie,bo wiem, jak moje upublicznianie związków, nadawanie medialności uczuciom i przede wszystkim otwieranie się przed wszystkimi odwróciło się przeciwko mnie w przeszłości. Decyzje te nie przychodzą z łatwością… Ukrywanie przez wiele miesięcy narzeczeństwa przed całym światem było niezwykle męczące…” – czytamy na fanpage Dody.

https://www.instagram.com/p/B3T42X5otdO/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ