Robert Lewandowski uśmiechnięty, ale… Uwagę zwraca ten szczegół!

Robert Lewandowski pierwszy raz o byciu ojcem. Czy Klara budzi go w nocy?

Robert Lewandowski pierwszy raz o byciu ojcem! Piłkarz na początku maja został ojcem Klary. Sportowiec rzadko wypowiada się na prywatne tematy, jednak tym razem zrobił wyjątek i zdradził, jak czuje się w nowej roli. Jak wpłynęły na niego narodziny córeczki?

Nowa rola piłkarza

Robert Lewandowski niedawno przebywał na zgrupowaniu kadry narodowej w Warszawie, gdzie wraz z kolegami z reprezentacji przygotowywał się do meczu z Rumunią. Oprócz treningów piłkarz udzielał również wywiadów. Dziennikarzy teraz szczególnie interesuje, jak piłkarz odnajduje się w roli ojca.

„Czuję się na pewno inaczej. Zawsze jak ktoś mi mówił, że zostaje rodzicem, to myślałem sobie „fajnie” i się cieszyłem. Każdy czuje, jak to naprawdę jest, kiedy sam zostaje ojcem. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że jest to aż tak fantastyczne uczucie” – zdradził Robert Lewandowski w rozmowie z „Super Expressem”.

Robert Lewandowski pierwszy raz o byciu ojcem. Czy Klara budzi go w nocy?

Wielu młodych rodziców skarży się na nieprzespane noce. Czy Klara również preferuje nocny tryb życia? 😉 Okazuje się, że nie. Co więcej, kapitan polskiej reprezentacji odczuwa przypływ nowej energii!

„Jeśli chodzi o nieprzespane noce, to na razie nie mamy tego problemu. Nie musiałem aż tak odpoczywać, nie mam problemów ze spaniem. To jest bardzo fajne uczucie, dodatkowa energia, no może po paru dniach zaczęło wszystko funkcjonować i człowiek też do wszystkiego się przyzwyczaja. Dodaje to motywacji i większej energii” – mówił świeżo upieczony tata.

https://www.instagram.com/p/BUJnuo7lxqB/?taken-by=_rl9

Ma dla kogo strzelać bramki

Czy już teraz zawodnik widzi, jak narodziny Klary wpłynęły na jego grę?

„Pewnie dopiero po wakacjach, jak minie trochę czasu, będę mógł powiedzieć, jak narodziny Klary na mnie podziałały. Mam jednak wrażenie, że to wydarzenie daje jakąś dodatkową moc. Mam kolejną osobę, dla której mogę grać i strzelać bramki. To fajne uczucie” – cieszył się sportowiec.

https://www.instagram.com/p/BTqu1wAFf-5/?taken-by=_rl9

Piłkarz wypowiedział się również na temat porodu żony. Czy zdążył się przygotować na ten wyjątkowy moment?

„Graliśmy raz w tygodniu, więc było trochę czasu na przygotowanie się do wszystkiego. Można więc powiedzieć, że poród przyszedł w najlepszym momencie” – mówił Robert Lewandowski.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ