Jakiej muzyki słuchają polscy piłkarze? Zdradza DJ naszej reprezentacji 

Jakiej muzyki słuchają polscy piłkarze? Zdradza DJ naszej reprezentacji 

Jakiej muzyki słuchają Lewandowski, Szczęsny, Glik i Grosicki? Już wiemy! O gustach muzycznych naszych sportowców opowiedział Hirek Wrona, DJ reprezentacji Polski w piłce nożnej. Okazuje się, że piłkarze wcale nie przepadają za disco polo!

Jakiej muzyki słuchają polscy piłkarze? Zdradza DJ naszej reprezentacji 

Jakiej muzyki słuchają polscy piłkarze? Teraz już wiemy! Rąbka tajemnicy uchylił Hirek Wrona, DJ reprezentacji Polski w piłce nożnej. Wiele osób kojarzy Kamila Grosickiego z disco polo. Czy rzeczywiście „Grosik” jest fanem takiej muzyki? 

„Disco polo i reprezentacja zostali nieco sztucznie skojarzeni przez media. Kamil Grosicki, który jest mocno kojarzony z tym nurtem, słucha też innej muzyki – tanecznej i popowej” – zdradził Hirek Wrona.

Miłośnik czarnych rytmów

A czego słuchają pozostali nasi zawodnicy? Okazuje się, że Robert Lewandowski najbardziej lubi czarne rytmy. Spodziewaliście się tego?

„Kamil Glik lubi AC/DC. Kuba Błaszczykowski – rytmy Eldoki. Robert Lewandowski jest miłośnikiem czarnych rytmów. Bartosz Kapustka jest fanem O.S.T.R. Artur Boruc i Łukasz Fabiański z racji tego, gdzie mieszkają, słuchają artystów z Wysp” – powiedział DJ.

https://www.instagram.com/p/Bcx5QEvHoDT/?taken-by=_rl9

Szczęsny słucha swojej żony i…

Wojtek Szczęsny jest fanem muzyki żony. Kogo jeszcze słucha oprócz Mariny?

„Wojtek Szczęsny, oprócz nagrań swojej żony, lubi Sama Smitha. Potrafi bezbłędnie zagrać go na fortepianie”- zdradził DJ.

Muzyka nie może wzbudzać negatywnych emocji i podziałów

A jak to właściwie się stało, że Hirek Wrona został DJ-em naszej kadry?

„Janusz Basałaj z PZPN zadzwonił i powiedział, że jestem potrzebny reprezentacji. Zapoznałem się ze zbiorem zasad, które towarzyszą imprezom UEFA i FIFA, i powiedziałem tak! Dotyczą one przede wszystkim spraw bezpieczeństwa i kulturalnego kibicowania. Muszę tak dobierać muzykę, żeby nie wzbudzać negatywnych emocji i podziałów” – tłumaczył mężczyzna.

Hirek Wrona zapewniał, że kocha piłkę nożną, a granie dla piłkarzy i kibiców sprawia mu frajdę. 

„Nigdy nie szukałem rozgłosu. Z pokorą podchodzę do życia, bo wiem, że miałem i mam w nim mnóstwo szczęścia. Jeżdżę po Polsce i widzę, jak trudno żyje się moim rodakom. Dlatego staram się być nosicielem polskiej kultury. Jednak jak większość – kocham piłkę nożną, więc granie dla kibiców, kadry, sprawia mi ogromną radość” – mówił DJ.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/_rl9/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ