Paulina Krupińska będzie miała trzecie dziecko? Duże zmiany w życiu jej rodziny!

Koniec konfliktu między Pauliną Krupińską a Ewą Chodakowską? Na to wygląda!

Ewa Chodakowska w jednym z odcinków „Dance, Dance, Dance” powiedziała, że Paulina Krupińska za mało przykłada się do tańca. Jej wypowiedź nie spodobała się byłej miss i między paniami doszło do konfliktu w mediach. Jednak wydaje się, że sytuacja już jest opanowana!

Koniec konfliktu między Pauliną Krupińską a Ewą Chodakowską? Na to wygląda

Paulina Krupińska była uczestniczką tanecznego programu „Dance, dance, dance”. Występy taneczne gwiazd oceniała m.in. Ewa Chodakowska. Trenerka skomentowała, że Paulina Krupińska-Karpiel za mało przykłada się do tańca. Między paniami doszło do ostrej wymiany zdań w mediach społecznościowych. Ewa Chodakowska zaangażowała nawet prawnika. Paulina Krupińska chce zakończyć konflikt. Gwiazda wysłała oświadczenie w tej sprawie!

„Mając na uwadze sytuację, która w ostatnich dniach zaistniała pomiędzy mną a Panią Ewą Chodakowską, chcę podkreślić, iż nigdy nie było moim celem wywołanie konfliktu ani też jego eskalacja. Odnosiłam się wyłącznie do publicznie udostępnionych materiałów przez producentów i takie materiały wykorzystywałam na swoim profilu w social mediach. Chcąc zakończyć na tym etapie dalszą wymianę komentarzy pragnę podkreślić, iż tego samego oczekuję od innych uczestników dyskusji, ponieważ cenię sobie ochronę moich dóbr osobistych” – napisała Paulina Krupińska-Karpiel.

https://www.instagram.com/p/Bu_6pj3B3rw/

Koniec przygody

Przypominamy, że była miss w minionym odcinku odpadła wraz z Klaudią Halejcio z udziału w dalszej rywalizacji. Gwiazda opublikowała podsumowujący wpis na Instagramie.
„Pierwszy taki program w Polsce ⚡️

Ponad 100 h treningow

6 tyg ciężkiej pracy ??

Hektolitry potu a nawet łez

Zmaganie się z bólem i kontuzjami.

My kobiety możemy wiele znieść, na nowo udowodniłam sobie, że nie ma takiej góry na którą nie da się wejść.

Jestem dumna z Nas i dziękuję @klaudiahalejcio ,że dzięki Tobie mogłam wziąć udział w tym programie. Byłaś świetnym kompanem tego wyzwania i super inspiracją. Pracowita, ambitna i piekielnie zdolna ❤️?‍♀️ uważam, że beze mnie byłabyś w finale ?

Cieszę się, że w pełni wracam do moich małych szkrabów, męża i pracy. Jeszcze wiele nowych wyzwań przede mną” – napisała Paulina Krupińska-Karpiel.

https://www.instagram.com/p/BvHYXyThSAK/

————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By SEPHORA Polska – SEPHORA Trend Report (ca. 12:56-12:57), CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74488353

ZOSTAW ODPOWIEDŹ