Rihanna nie została zaproszona na ślub księcia Harry'ego. Jej komentarz mówi wszystko!

Rihanna nie została zaproszona na ślub księcia Harry’ego. Jej komentarz mówi wszystko!

Ślub i wesele księcia księcia Harry’ego i Meghan Markle już tuż, tuż! Wydarzenie odbędzie się 19 maja 2018 roku. Wszyscy zastanawiają się, jak będzie wyglądała ceremonia i kto został na nią zaproszony? Wiadomo już, że Rihanna nie znalazła się na liście gości. Jak piosenkarka to komentuje? 

Tradycja czy nowoczesność?

Ślub oraz wesele księcia księcia Harry’ego i Meghan Markle zbliża się wielkimi krokami. Ceremonię zaplanowano na 19 maja 2018 roku. Wiele osób z niecierpliwością czeka na to wydarzenie. Dziennikarze zastanawiają się, jak będzie wyglądała ceremonia oraz wesele. Na pewno nie zabraknie niespodzianek.

„Chcą na ślubie robić wszystko po swojemu. Podczas kiedy wiedzą, że muszą zachować pewne tradycje, pamiętają też że ten dzień należy do nich i będzie taki jak oni zechcą. Na pewno będzie obfitował w niespodzianki. Chcą w niego włączyć rodzinę i przyjaciół, żeby każdy miał swoją rolę” – czytamy w „Us Weekly”.

Rihanna nie została zaproszona na ślub księcia Harry’ego. Jej komentarz mówi wszystko!

Wiemy już, że na liście sławnych gości nie znalazła się Rihanna. Artystka poznała księcia Harry’ego dwa lata temu na 50. rocznicy odzyskania niepodległości przez Barbados. Piosenkarka mówiła, że z bardzo wtedy się polubili. Jednak książę nie zaprosił jej na swój ślub. Czy wokalistka ma o to pretensje?

“Skoro się znacie – czemu nie jesteś zaproszona?” – zapytała ją jedna z dziennikarek. 

“Okej, ty też mnie poznałaś. Myślisz, że przyjdziesz na mój ślub? – odpowiedziała Rihanna.

Teraz już wszystko jasne!

Spice Girls na ślubie

Kilka miesięcy temu Mel B była gościem programu telewizyjnego “The Real”. Dziennikarka zapytały wokalistkę i trenerkę, czy zna kogoś, kto pojawi się na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Zdradziła wtedy, że sama jest zaproszona oraz jej koleżanki z zespołu Spice Girls: Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Halliwell oraz Victoria Beckham. Prowadzące program dopytywały, czy piosenkarki wystąpią wspólnie na weselu. Artystka powiedziała  zmieszana: „Muszę już iść. Zostanę zwolniona!”.

Wszystkiego dowiemy się już wkrótce!

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.flickr.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...