Ariana Grande odwołała wszystkie koncerty po ataku terrorystycznym w Manchesterze?

Ariana Grande odwołała wszystkie koncerty po ataku terrorystycznym w Manchesterze? Nie przyjedzie do Polski?

W poniedziałek, tuż przed północą polskiego czasu, na koncercie Ariany Grande, prawdopodobnie doszło do zamachu terrorystycznego. Zginęły 22 osoby, a blisko 60 jest rannych. Wokalistka po ataku napisała, że czuje się rozbita i jest jej niewymownie przykro. W mediach pojawiły się pogłoski, że artystka odwoła swoją trasę koncertową. Czy rzeczywiście dalsza trasa „Dangerous Woman Tour 2017” nie odbędzie się?

To nie tak miało się skończyć

W poniedziałek, tuż przed północą polskiego czasu, odbył się koncert piosenkarki Ariany Grande w Manchesterze. Nic nie zapowiadało tragedii. Fani doskonale bawili się na koncercie swojej idolki. Jednak około godz. 22:35 czasu lokalnego wszyscy zgromadzeni w Manchester Arena w Wielkiej Brytanii, usłyszeli wybuch bomby. Na miejsce wezwano policję. Prawdopodobnie zaatakował zamachowiec-samobójca. W wyniku zamachu zginęły 22 osoby, a blisko 60 jest rannych.

Po zdarzeniu Ariana Grande napisała na Facebooku: „Rozbita. Z głębi mojego serca jest mi bardzo, bardzo przykro. Nie mam słów”.

W mediach wypowiedział się również menedżer artystki.

Dzisiejszej nocy nasze serca zostały złamane. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić naszego żalu wobec ofiar i rodzin poszkodowanych w tym bezsensownym ataku. Opłakujemy życie dzieci i ukochanych, którzy stracili życie w tym tchórzliwym akcie” – napisał Scooter Braun na Twitterze.

Ariana Grande odwołała wszystkie koncerty po ataku terrorystycznym w Manchesterze?

Następny koncert gwiazdy zaplanowano na 25 maja w Londynie.  W mediach mówi się, że już żaden z koncertów w ramach trasy „Dangerous Woman Tour 2017” nie odbędzie się. Jednak są to nieoficjalne informacje, a artystka oraz jej menedżer nie zabrali jeszcze głosu w tej sprawie.

Przypominamy, że w Polsce Ariana Grande miała wystąpić w Łodzi. Już 31 maja, a potem 1 czerwca. Czy gwiazda nie pojawi się w naszym kraju? Tego dowiemy się już niedługo. Czekamy na oficjalną decyzję.

 

Czy uważacie, że Ariana Grande powinna odwołać swoją trasę koncertową?

——————————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Ariana Grande

ZOSTAW ODPOWIEDŹ