Renata Kaczoruk. Bycie modelką to tryb życia

Renata Kaczoruk: Bycie modelką to tryb życia

Jak to jest być modelką? Niedawno powstał o tym dokument reżyserii Renaty Kaczoruk. Jako młoda dziewczyna, 10 lat temu wkroczyła w świat mody, wyjeżdżając do Paryża. Dziś pokazuje nam kulisy świata modelingu.  

W zeszłym miesiącu, 17 listopada, odbyła się premiera programu „Modelki 3.0”, którego scenariuszem i reżyserią zajęła się Renata Kaczoruk. Po udziale w „Azja Express” zyskała sławę i rozpoznawalność a stacje zaczęły zabiegać o współpracę z nią. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego powoli ociepla i zmienia swój wizerunek. Teraz jednak wraca do czasów gdy była modelką. 

Modelka nie jest w stanie przestać przygotowywać się do pracy. Musi zawsze być przygotowana, w związku z tym to są ćwiczenia, to jest odpowiednia dieta. To jest tryb życia. Z tego się nie wychodzi. – opowiadała Kaczoruk w wywiadzie z TVN24.

Dokument o tym jak naprawdę wygląda bycie modelką to coś, co dało Renacie ogromną radość i spełnienie. Podczas tworzenia programu, jak sama zaznacza, czuła się jak ryba w wodzie. Modeling to nie tylko sesje zdjęciowe i bankiety po pokazach mody. To naprawdę ciężka praca.

Myślę, że pod względem psychologicznym, tak naprawdę. Bo fizyczność tej pracy, jest nieporównywalna do tego, co my potrafimy przeżywać, jako młode dziewczyny, które muszą bardzo wiele decyzji podjąć w swoim życiu naraz. – mówiła Renata w wywiadzie.

Wyjeżdżając do Paryża, zetknęła się z zupełnie innym światem. Jest tam wyższy poziom a wszystkiego trzeba nauczyć się w szybkim tempie.

To jest świat, który cię kompletnie wchłania tymi wszystkimi atrakcjami, bo jesteś zatopiony w nowych bodźcach. Nigdy nie widziałeś takich ludzi, nigdy nie miałeś z nimi do czynienia, nie musiałeś z nimi pracować. Masz wymagającą agencję w Paryżu. Ona uczy cię bardzo wielu rzeczy w trybie ekspresowym i zaczynasz pracować po prostu tak jakbyś miał doświadczenie tych dziewczyn, które stoją obok ciebie. Więc to jest szok – mówiła Kaczoruk.  

Jak to jest być modelką? Czy wystarczy kilka tygodni przed pokazem zacząć ćwiczyć? Bycie modelką to styl życia według Kaczoruk. Każda dziewczyna przygotowuje się do pokazów inaczej, ale wszystkie mają ten sam cel. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

57 More posts in Życie modelek category
Recommended for you
Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: jest pierwszą wygraną tej edycji „Top Model”
Marcin Tyszka o Klaudii El Dursi: jest pierwszą wygraną tej edycji „Top Model”

Choć finał tegorocznego Top Model już za nami i zwycięzcą został Dawid Woskanin, to mamy...