Red Lipstick Monster zdjęcie

Red Lipstick Monster pokazała się bez makijażu!

Red Lipstick Monster, znana vlogerka urodowa, która przed wszystkim zajmuje się makijażem pokazała się bez make-upu. Jej fotografia wywołała ogromne poruszenie w sieci! Zobaczcie słynne zdjęcie!

Red Lipstick Monster zdjęcie

No make-up

Ostatnio coraz popularniejszy staje się trend „no make-up”. Wszystko zaczęło się od brytyjskiej prezenterki – Fearne Cotton, która namawia użytkowniczki Instagrama do celebrowanie swoich niedoskonałości. Kobieta swoje zdjęcia bez makijażu i bez filtrów podpisuje specjalnym hasztagiem #NoMakeUpSelfie. Cotton zwraca uwagę, że media społecznościowe kreują bardzo sztuczny wygląd, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i może znacznie obniżać samoocenę Również znana piosenkarka, Alicia Keys niedawno napisała esej, w którym przekonuje, że na dobre rezygnuje z makijażu. Wokalistka wspomina, że malowała się, by dopasować się do świata, który stał przed nią otworem. W pewnym momencie uświadomiła sobie, że gdy szła tą drogą, to odreagowywała niepokój twórczością. „Piosenki o maskach, za którymi trzeba chować prawdziwe 'ja’, były dla mnie terapią. Terapią przerażającą, bo niosącą pytania: kim jestem? Czy nadal wiem jak być brutalnie szczerą względem siebie? Kim chcę być?”. Jednak Alicia nie zmusza innych kobiet do rezygnowania z makijażu, gdyż twierdzi, że każdy tworzy siebie, ale apeluje, aby zastanowiły się, czym jest dla nich makijaż i dlaczego go wykonują.

Power of make-up

Inna blogerka z kanału Nikkie Tutorials rozpoczęła akcję „power of make-up” (siła makijażu), w której pokazuje swoje zdjęcie przed wykonaniem makijażu i po nim. Nikkie uważa, że bez make-upu wygląda bardzo dobrze, a makijaż traktuje przede wszystkim jako świetną zabawę oraz możliwość szybkiej zmiany wizerunku.

Red Lipstick Monster bez makijażu

Do trendu „power of make-up” przyłączyła się również znana wizażystka Ewa Grzelakowska-Kostoglu, która w Internecie posługuje się pseudonimem Red Lipstick Monster. Kobieta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jej profil oraz tutoriale dotyczące makijażu śledzi tysiące Internautów. Zdjęcie vlogerki bez makijażu również nie obyło się bez echa. Do tej pory fotkę polubiło ponad 53 tysiące użytkowników Facebooka. Pojawiło się również mnóstwo komentarzy. Wiele z nich było bardzo pozytywnych, a kilkanaście osób też wstawiło swoje selfie w make-upie i bez. Jednak niektórzy nie szczędzili słów krytyki pod adresem Red Lipstick Monster (np. „z cyklu- dlaczego 1 randka powinna być na basenie”). Fanki wizażystki zwracają uwagę, że na zdjęciu po lewej stronie Ewa wygląda dużo mniej korzystnie ze względu na nieodpowiednie oświetlenie.

A czy Wy odważyłybyście się pokazać w Internecie swoje zdjęcie bez makijażu?

Źródło zdjęć: Instagram

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ