Czy spodziewasz się „dostać” raka?

Tysiące blogerek na całym świecie każdego dnia publikuje filmy, w których prezentuje swoim widzom to, co udało im się „dostać”: pyszną kawę, nową sukienkę lub świetny krem. Tego typu nagrania potocznie nazywane są beauty/product/fashion haul. Amerykański portal A Plus opublikowała film, w którym na początkowo radosną i pełną energii dziewczynę pada cień choroby. Warto być świadomym, co oprócz wielu materialnych przyjemności, kobiety mogą „dostać”.

{youtube} ec6EJWIQC0E|600|450|0|{/youtube}

Film ma na celu propagowanie społecznej świadomość na temat raka piersi. Oryginalna forma przekazu pomaga dotrzeć publikacji do szerszego grona odbiorców. A Plus zachęca nas, do podzielenia się nagraniem z mamą, siostrą i przyjaciółkami. Każdego roku u ponad 230 tys. amerykanek stwierdza się raka piersi. W Polsce ¼ diagnozowanych chorób nowotworowych u kobiet to właśnie choroba piersi.

Zostałem oddelegowany do stworzenia tego filmu, ponieważ najlepsze co możemy zrobić, to dbać o siebie. Mam nadzieję, że zainspiruje on widzów do poszerzania swojej wiedzy i zachęcania ludzi, których kochają, aby robili to samo. – powiedział Jordan Zaslow, reżyser nagrania. W rolę blogerki wcieliła się Carly Fawcett, której mama zmagała się z rakiem piersi.

A Plus to platforma informacyjna stworzona przez popularnego aktora Ashtona Kutchera. Misją firmy jest naświetlanie ważnych, społecznych problemów, publikowanie najnowszych informacji i oryginalnych form rozrywki, aby inspirować pozytywne zmiany otaczającej nas rzeczywistości.

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ