Polish hip-hop Festival

Przed nami Audioriver Festival!

Kogo możemy się na nim spodziewać?

festival-life4style

Podejrzewam, że niektórzy z nas z niecierpliwością czekają na nadchodzący weekend, i wizytę w Płocku. Już od piątku, aż do niedzieli odbywać się tam będzie Audioriver Festival, który skupia najważniejsze osobowości współczesnej muzyki elektronicznej. Kogo możemy się spodziewać na Burn Stage – jednej z największych scen na tym festiwalu? Wszystko wygląda następująco:
PIĄTEK:
20.00 – Joana
21.45 – Park Hye Jin
23.30 – Jayda G
1:15 – Catz N Dogz
3:00 – The Black Madonna
4:45 – Mall Grab
Warto wspomnieć, że The Black Madonna to obecnie najbardziej rozchwytywana didżejka na świecie! A teraz możemy załapać się na jej koncert właśnie w Płocku. To istotna postać na scenie house oraz techno. Została ona wyróżniona przez Mixmag, i nazwana globalną didżejką roku 2016. Jej tracki znajdziemy także w nowej wersji GTA. Poza tym warto zwrócić także uwagę na producenta Mall Grab – czyli nieco lżejsza elektronika na koniec.

SOBOTA:
20:00 – Kapoor
22:00 – Stavroz live
23:30 – YokoO
1:15 – Lee Burridge
3:00 – Bedouin
4:45 – Oliver Koletzki
Tutaj warto zwrócić uwagę na Olivera Koletzki, berlińskiego didżeja oraz producenta muzycznego. Ponadto weterana na światowej sceny techno. Ponadto spodziewajmy się najlepszego – Stavroz ,YokoO, Stavroz, czy Kapoora.

Kto się wybiera? 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ