wipsoclothing.com

Ubraniowy Shazam!

Słyszeliście już o tym?

Źródło: travel2myrtlebeach.com

Kiedyś, słysząc u kogoś obcego piosenkę, która przypadła nam do gustu, szukaliśmy jej na wszelkie sposoby, nuciliśmy pod nosem, próbując przypomnieć sobie słowa “klucz”, lub melodie. Dzisiaj każdy z nas kojarzy opcje wyszukiwania nieznanej piosenki, która się nam spodobała, za pośrednictwem naszego smartfona. Aplikacja, która nam to umożliwia to Shazam. Jednak chyba wyszukiwanie ubrań za pomocą aplikacji może was zaskoczyć?
A właśnie Amazon odkrył swoja nową aplikację, która ma nam pomóc w odnalezieniu naszego wymarzonego ubrania. StyleSnap za pomoca sztucznej inteligencji jest w stanie rozpoznać zeskanowane ubrania, a ponadto wskazać propozycje, dostępne do zakupienia na platformie. Pomysł został zaprezentowany w trakcie konferencji re:MARS 2019, w Las Vegas. Co więcej, ich aplikacja uwzględni także takie wskaźniki jak: cena produktu, marka czy opinie kupujących.
Jak do tej pory na podobne rozwiązania w aplikacjach wpadło już kilka innych firm e-commerce, w tym np. firma Asos.
Co o tym sadzicie? Skanowanie ubrań to dobry pomysł? Na chwile obecna  rozwiązanie to dotyka głównie amerykańskich klientów. Czy doczekamy się apki, na naszym regionie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

296 More posts in Moda category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...