Premiera 8. sezonu serialu „Zwierzyniec doktor Mertens” w kwietniuw Romance TV!

Już 3 kwietnia do Romance TV powraca serial familijny „Zwierzyniec doktor Mertens”. Odcinki 8. sezonu emitowane będą od poniedziałku do piątku o godz. 12:30. Z jakimi wyzwaniami zmierzyć się będzie musiała główna bohaterka? Czy poradzi sobie po śmierci ukochanego?

W pierwszym odcinku widzowie dowiedzą się, że po śmierci Christopha dr Mertens pracuje jako mobilna weterynarka. Z jej zawodową działalnością łączą się jednak finansowe wyzwania. Opóźnienia w płatnościach od klientów, zaległe długi finansowe, problemy z bankiem. To codzienna typowa walka freelancera. Susanne musi odzyskać należne pieniądze. Niesie to jednak za sobą różne trudności. Jej córka Luisa nadal mieszka w domu, a teraz ma dziewczynę, Isabel. Planują zamieszkać razem, o czym Susanne nie powinna na razie wiedzieć…

Mimo bolesnych wspomnień dr Mertens chciałaby znów pracować w ogrodzie zoologicznym. Jest rozczarowana, kiedy stwierdza, że jej stanowisko jest już obsadzone… Dodatkowo stara się wyremontować dom, który przypomina jej o Christophie. Bliscy namawiają ją do sprzedaży domu. Dr Mertens jednak za wszelką cenę postanawia go ukończyć.

Na premierowe odcinki Romance TV zaprasza w kwietniu od poniedziałku do piątku o godz. 12:30

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Ingi Lindström, Utty Danelli oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Górscy Ratownicy”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Za dystrybucję Romance TV w Polsce odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Polsat Box, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ.

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ