Poznajcie @_emilife – komika parodjującego modę. Jego zdjęcia rozmieszą Was do łez

Która dziewczyna nie lubi mody? Szczególnie gdy ta moda ma dystans do siebie i sprawia, że przy okazji można się pośmiać. Poznajcie @_emilife, pasjonata mody, który od niespełna roku wstawia na swojego instagrama interpretacje najbardziej znanych i najdziwniejszych stylizacji celebrytów i blogerów. Czym się jego zdjęcia wyróżniają od pozostałym zdjęć fashion wannabe? Emi do odtworzenia outfitów używa wyłącznie to, co ma pod ręką i zawsze przy niskim budżecie.

Konto Emi jest połączeniem ikonicznego już Low Cost Cosplay i Celeste Barber. Młody Emi sprytnie wykorzystuje rzeczy codziennego użytku, jak papier toaletowy, talerze, pisaki, by odtworzyć kreacje od największych projektantów i o dziwo wygląda to całkiem nieźle. Na dodatek jego pozy i mimika twarzy są tak podobne to oryginalnego zdjęcia, że aż trudno powstrzymać się od śmiechu.

@_emilife obecnie ma ponad 400 tyś. obserwujących, a wśród swoich fanów znajdują się ikony mody, jak Ciara Ferragni, Anna Dello Russo i Cara Delavigne, a uznanie tej ostatniej sprawiło, że konto na instagramie Emi szybko zyskało dużo zainteresowania. Emi w wyborze kreacji do paradowania często stawia na celebrytów z zamiłowaniem do awangardowych stylizacji. Na jego insta feedzie można zobaczyć zdjęcia Kylie Jenner, Nicki Minaj, a nawet Beyonce.

Prześmieszne próby odtworzenia sukienek za tysiące dolarów, do których świat mody tak poważnie podchodzi, jest przyjemną przerwą, dzięki której może odetchnąć od wszystkich czerwonych dywanów w podczas tego okresu gal. Która ze stylizacji spodobała Wam się najbardziej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...