Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kto zagra główną rolę?

Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kto zagra główną rolę?

Prawdopodobnie powstanie film o życiu Beaty Kozidrak. Scenariusz już jest napisany, a kto wcieli się w diwę? Jest już propozycja!

Powstanie film o Beacie Kozidrak

Kilka miesięcy temu Teatr Współczesny w Warszawie zaprezentował spektakl „Być jak Beata”, który opowiada o Beacie Kozidrak oraz jej piosenkach. Na gwieździe oraz widzach spektakl wywarł duże wrażenie. Okazuje się, że prawdopodobnie już niedługo powstanie film o życiu słynnej piosenkarki!

-To prawda, napisał go Piotr Domalewski, twórca znakomitego filmu „Cicha noc”. Jesteśmy już po kilku spotkaniach i rozmowach dotyczących produkcji. Wygląda to obiecująco – mówił Beata Kozidrak w rozmowie z „Na żywo”.

A która z aktorek mogłaby zagrać główną rolę? Barbara Kurdej-Szatan jest chętna!

„Uwielbiam ją! Która aktorka nie chciałaby zagrać takiej gwiazdy” – powiedziała gwiazda „M jak miłość” w rozmowie z „Super Expressem”.

Myślicie, że Barbarze Kurdej-Szatan pasuje rola Beaty Kozidrak?

https://www.instagram.com/p/Bv6GQnADqgk/
  • Oglądałam i jestem zbudowana. Polecam z całego serca, bo jeśli ktoś myśli, że to jest spektakl ściśle o mnie, to się myli. Jest tak zbudowany, że może być o nas wszystkich. Jest wzruszająco i bardzo śmiesznie. Świetnie się bawiłam. Może dlatego, że mam dystans do samej siebie i mam poczucie własnej wartości. Postaci zostały tak zbudowane, że spektakl się nie dłuży. Zwróćcie uwagę na aranżację moich utworów – w pewnym momencie nie poznawałam moich piosenek i to mnie zaskakuje w tym spektaklu” – mówiła Beata Kozidrak po spektaklu w rozmowie z “Party”. Myślicie, że film również jej się spodoba?

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ