Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kto zagra główną rolę?

Powstanie film o Beacie Kozidrak! Kto zagra główną rolę?

Prawdopodobnie powstanie film o życiu Beaty Kozidrak. Scenariusz już jest napisany, a kto wcieli się w diwę? Jest już propozycja!

Powstanie film o Beacie Kozidrak

Kilka miesięcy temu Teatr Współczesny w Warszawie zaprezentował spektakl “Być jak Beata”, który opowiada o Beacie Kozidrak oraz jej piosenkach. Na gwieździe oraz widzach spektakl wywarł duże wrażenie. Okazuje się, że prawdopodobnie już niedługo powstanie film o życiu słynnej piosenkarki!

-To prawda, napisał go Piotr Domalewski, twórca znakomitego filmu “Cicha noc”. Jesteśmy już po kilku spotkaniach i rozmowach dotyczących produkcji. Wygląda to obiecująco – mówił Beata Kozidrak w rozmowie z “Na żywo”.

A która z aktorek mogłaby zagrać główną rolę? Barbara Kurdej-Szatan jest chętna!

“Uwielbiam ją! Która aktorka nie chciałaby zagrać takiej gwiazdy” – powiedziała gwiazda “M jak miłość” w rozmowie z “Super Expressem”.

Myślicie, że Barbarze Kurdej-Szatan pasuje rola Beaty Kozidrak?

  • Oglądałam i jestem zbudowana. Polecam z całego serca, bo jeśli ktoś myśli, że to jest spektakl ściśle o mnie, to się myli. Jest tak zbudowany, że może być o nas wszystkich. Jest wzruszająco i bardzo śmiesznie. Świetnie się bawiłam. Może dlatego, że mam dystans do samej siebie i mam poczucie własnej wartości. Postaci zostały tak zbudowane, że spektakl się nie dłuży. Zwróćcie uwagę na aranżację moich utworów – w pewnym momencie nie poznawałam moich piosenek i to mnie zaskakuje w tym spektaklu” – mówiła Beata Kozidrak po spektaklu w rozmowie z “Party”. Myślicie, że film również jej się spodoba?

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

One Comment

  • Józek pisze:

    Film powinien nosić tytuł ,,kocham was ” . 30 lat temu pewien koleś z nie jakiej grupy Bajm” powiedział mi ,że to zimna suk…. A chyba jæ trochę poznał .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....