Kinga Rusin pokazała swoje dawne zdjęcia

Kinga Rusin bez makijażu! Zobaczcie niesamowite fotki dziennikarki z wakacji!

Kinga Rusin ostatnie kilka dni spędziła w Alpach. Gwiazda wybrała się na narty. Śniegu jest pod dostatkiem! Dziennikarka doskonale czuje się na stoku. Lubi również aktywny wypoczynek. A makijaż? Można sobie darować! Zobaczcie, jak prezentuje się prowadząca program „Agent Gwiazdy” bez makijażu!

Relaks na stoku

Kinga Rusin udała się na krótki wypoczynek. Gwiazda wybrała się w Alpy. Tam nadal trwa zimowe szaleństwo!  Dziennikarka jest w swoim żywiole, gdyż uwielbia śnieg i narty.

„No po prostu… no nie wiem co powiedzieć… brak słów☀️⛄️⛷#wpogonizazimą #zimaześniegiem #zimazesłońcem #nartymojamilosc” – napisała Kinga Rusin na Instagramie.

Prowadząca program „Agent Gwiazdy” bardzo lubi aktywny wypoczynek. Zobaczcie, jak szaleje na stoku!

https://www.instagram.com/p/BSrJeeaDYlP/?taken-by=kingarusin

Kinga Rusin bez makijażu! Zobaczcie niesamowite fotki dziennikarki z wakacji!

Prezenterka odpoczywa na wakacjach, jej skóra również! Gwiazda zrezygnowała z makijażu. Zobaczcie jej najnowsze naturalne zdjęcie!

https://www.instagram.com/p/BStj_M8jMM6/?taken-by=kingarusin

„Czarująca”,

„Piękna Pani jest. Tak po prostu”,

„Jak nastolatka?”,

„Piękne zdjęcie z klasa. Fajniejsze niż gdy pajacyki robi czterdziestolatka ;)” – komentowali fani.

Kilka miesięcy temu po raz pierwszy gwiazda opublikowała swoją fotkę bez make-upu. Pod zdjęciem również pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Jaki jest sekret urody dziennikarki?

„Dziękuje za komplementy pod moim zdjęciem „no make-up”. Było mi naprawdę miło, tym bardziej, że sama cenię i lubię naturalność oraz naturę. Gdyby ktoś chciał porównywać, u mnie wszystko NATURALNE, bez silikonów i bez wypełniaczy, bez sztucznych dodatków i szkodliwych „ulepszaczy”, bez podstępów, bez kompromisów i fałszywych sojuszy. Po swojej stronie mam za to ujarzmioną moc żywiołów! Dowody na www.patandrub.eu” – napisała wtedy Kinga Rusin.

Co jeszcze oprócz nart?

Sezon narciarski dobiega końca, ale nie warto się martwić! Jakie aktywności jeszcze pozostają?

Będę tęsknić za nartami… Ale nie bardzo? bo teraz zaczną się spacery, rowery, rolki, tenis, bieganie, pływanie, konie, wake boarding, kite surfing i opalanie (z umiarem?!) ???#patandrub #kosmetykizadrenaliną #kosmetykipatandrub #sporttozdrowie #blizejnatury – pisze Kinga Rusin.

Lubicie sporty zimowe?

https://www.instagram.com/p/BSqzw1XjQ63/?taken-by=kingarusin

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kingarusin/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ