Polskie gwiazdy w kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM. O co chodzi?

Właśnie po raz 8. ruszyła kampania DOTYKAM=WYGRYWAM, której celem jest zwrócenie uwagi na profilaktyki raka piersi poprzez regularne samobadanie piersi, a także noszenie odpowiednio dobranego biustonosza. Kto z polskich gwiazd wspiera akcję?

Polskie gwiazdy w kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM. O co chodzi?

Pomysłodawczynią akcji jest Izabela Sakutova, ekspertka brafittingu Polsatu w „Supermodelka Plus Size”, której zależy na zdrowiu kobiet i ich samopoczuciu. Wierzy, że dzięki akcjom społecznym wiele pań zadba o siebie, a tym samym o dobro swoich bliskich.

„Kampania Dotykam=Wygrywam wspiera dwie fundacje. Jedną z nich jest Wsparcie na Starcie, której wyposażone w fachową wiedzę wolontariuszki – profesjonalne brafitterki z terenu całej Polski, w lokalnych szkołach przeprowadzają warsztaty z nastolatkami z tematu dbania o zdrowie piersi. Mówią o poważnych przesłaniach w lekki sposób, oswajając temat i umożliwiając młodym kobietom rozpoczęcie zdrowych nawyków na całe życie poprzez naukę regularnego samobadania oraz zachęcając je do noszenia dobrze dobranego biustonosza, który wpływa na zdrowie fizyczne i emocjonalne” – mówi pomysłodawczyni akcji.

Kampanię wspierają m.in. Beata Sadowska, Daria Widawska, Elżbieta Romanowska, Marzena Rogalska, Aleksandra Kisio, Karolina Szostak, Lidia Kalita, Lidia Popiel, Anna Gzyra-Augustynowicz, Anna Iberszer, Olga Kozierowska, Anna Męczyńska. Do akcji dołączyły znane influencerki: siostry ADiHD, Anka Dziedzic Fit Mom, Karolina Cwalina, Mum Me.

Pierwszy raz ambasadorem akcji stał się mężczyzna – Qczaj, trener, motywator, który ma liczne grono fanek.

https://www.facebook.com/StanikowyZawrotGlowy/photos/a.118053255535389/392357251438320/?type=3&theater

Oddaj stanik do recyklingu i wesprzyj kampanię

Ty też masz szansę wesprzeć projekt. Wystarczy, że oddasz swój stary, źle dopasowany biustonosz do pobliskiego sklepu biorącego udział w kampanii. Dla zachęty charytatywnych działań, każdy kto odda swój stary stanik do reCYClingu otrzyma od sklepów biorących udział w akcji bon o wartości 20 zł na zakup nowego, dobrze dopasowanego biustonosza z oferty marek Panache oraz bezpłatną ekspercką poradą profesjonalnej brafitterki.

Biustonosze możesz oddawać do 31 października do specjalnie przygotowanych pojemników ustawionych w salonach z bielizną w całej Polsce, oznaczonych logiem kampanii DOTYKAM=WYGRYWAM.

https://www.facebook.com/StanikowyZawrotGlowy/photos/gm.394343791513102/391793458161366/?type=3&theater

——————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.pexels.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ