Poruszające wyznanie mamy Ani Lewandowskiej

Poruszające wyznanie mamy Ani Lewandowskiej! Co powiedziała o córce?

Ania Lewandowska niedawno została Influencerką Roku w konkursie Bizneswoman Roku 2017. Gwiazda inspiruje panie do zmiany stylu życia i większego zadbania o siebie. Na blogu oraz w mediach społecznościowych radzi jak zmotywować się do aktywności fizycznej, podejmować właściwe wyzwania oraz budować pewność siebie. Nagrodę w jej imieniu odebrała mama gwiazdy, Maria Stachurska. Publiczność zachwyciła swoim przemówieniem! Co powiedziała?

Ania Lewandowska bardzo dobrze godzi macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi. Przyznaje, że nie zawsze jest łatwo, ale liczy się dobra organizacja i zachowanie priorytetów.

Trenerka w głosowaniu internetowym na portalu Sukces Pisany Szminką zdobyła 35% wszystkich głosów internautów i w tyle pozostały inne finalistki. Statuetkę w jej imieniu odebrała mama, Maria Stachurska.

Poruszające wyznanie mamy Ani Lewandowskiej! Co powiedziała?

Maria Stachurska jest dumna z córki. Cieszy się, że trenerka spełnia swoje marzenia i może robić to, co w życiu najbardziej kocha.

“Córeczko, jestem z Ciebie dumna. W imieniu Ani chcę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy oddali na nią głos i dzięki którym udało się nam wygrać. Dla niej to jest niebywale ważne, gdyż jest to docenienie jej ciężkiej pracy. Tego, że dbanie o siebie jest pasją, że można realizować własne marzenia. Ja osobiście jestem bardzo dumna z tego – jej życie tak się toczy, że może realizować to, co ją najbardziej w życiu cieszy – powiedziała Maria Stachurska, odbierając nagrodę w imieniu córki” – powiedziała Maria Stachurska.

Nagroda dla przedsiębiorczych Polek

Ogólnopolski Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku od 9 lat wyróżnia przedsiębiorcze Polki. Pokazuje, że mają możliwości rozwoju, pozyskania partnerów biznesowych, a także inwestorów. Konkurs nagłaśnia ich sukcesy na skalę ogólnopolską i tworzy sieć kobiecego networkingu. Organizatorom zależy na wzmocnieniu roli kobiet w życiu gospodarczym Polski.

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką to największa społeczność przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Jej misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań.

Współzałożycielkami fundacji są: Olga Kozierowska i Olga Zarachowicz. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.sukcespisanyszminka.pl oraz www.sukcestoja.pl.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...