Ania Lewandowska pokazała duży brzuszek na okładce nowej płyty

Ania Lewandowska pokazała duży brzuszek na okładce nowej płyty! Ile kosztuje DVD?

Ania Lewandowska spełniła swoje kolejne marzenie! Trenerka pokazała okładkę nowej płyty, która szczególnie dedykowana jest kobietom w ciąży. Ile kosztuje DVD?

Ania Lewandowska pokazała duży brzuszek na okładce nowej płyty!

Anna Lewandowska jest już w ósmym miesiącu ciąży.  Mimo tego trenerka nadal jest bardzo aktywna. Właśnie pochwaliła się okładką nowej płyty DVD, nad którą pracowała przez ostatnie tygodnie! Trenerka pokazała duży brzuszek! Zobaczcie!

Lewandowska płyta dla kobiet w ciąży

Spełniła swoje marzenie

Ania Lewandowska bardzo cieszy się, że wydała płytę z ćwiczeniami dla mam. To było jej marzenie!

– Podekscytowana?! To mało powiedziane!

Skaczę z radości, a moje emocje sięgają zenitu! ???????????

Spełnia się moje kolejne marzenie … ????

Przedstawiam Wam moje najmłodsze w gronie DVD „dziecko”?? – PŁYTA TRENINGOWA DLA PRZYSZŁYCH MAM „HEALTHY MOM BY ANN” – napisała trenerka na Instagramie.

Ważny patronat

Wytrwała praca nad płytą opłacała się. Okazuje się, że patronat nad DVD objął sam Instytut Matki i Dziecka!

„To pierwszy taki program treningowy na polskim rynku (mam tu na myśli 6 program treningowych, a w tym Karate Prenatal), a patronat nam nim objął sam Instytut Matki i Dziecka❗️❗️❗️

Pracowałam nad nim od dłuższego czasu i to on zajmował moją głowę w ostatnich tygodniach. Cieszę się, że wreszcie mogę się z Wami podzielić efektami pracy.????” – czytamy na Instagramie trenerki.

Ile kosztuje płyta?

Płytę z ćwiczeniami możemy zamówić już dzisiaj na stronie internetowej trenerki. W przedsprzedaży kosztuje 29.99 złotych. DVD jest również w wersji dla osób niesłyszących, brawo! Do płyty dołączona jest również książka – 1% z jej sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz Olimpiad Specjalnych.

„Droga przyszła mamo! ??

Cały materiał zgromadzony na płycie został przygotowany SPECJALNIE dla Ciebie! Z troską o zdrowie Twoje i Twojego dzidziusia??.

Płytę zamówisz w PRZEDSPRZEDAŻY NA MOJEJ STRONIE już dziś.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że 1% dochodu ze sprzedaży książki będzie przeznaczony na rzecz Olimpiady Specjalne Polska

Płyta również w wersji dla NIESŁYSZĄCYCH!

Niech moc będzie z nami DROGIE MAMY???

MÓJ PROGRAM POLECAM TAKŻE PO PORODZIE!” – napisała trenerka.

„Aktywna sportowo ciąża brzmi jak coś niemożliwego? Nic bardziej mylnego! Anna Lewandowska prezentuje zestaw ćwiczeń dobrany specjalnie dla kobiet w ciąży. Wraz z doświadczonymi lekarzami radzi, jak przejść przez ciążę zdrowo, mądrze i z korzyścią zarówno dla Ciebie, jak i dla maluszka” – czytamy w opisie płyty.

Planujecie kupić nowe DVD sportsmenki?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba oraz facebook.com/Anna Lewandowska

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ