Polka zrobiła zdjęcie bezdomnemu. Dzisiaj chłopak podbija świat mody

Marta Wojtal na swoim instagramie pochwaliła się fotografią pewnego chłopaka. W opisie zdradziła, że przez dwie fotografię zmieniło się jego życie.

Kiedy zimą 2017 roku polska fotografka Marta Wojtal wybierała się do Tel Avivu na sesję zdjęciową dla marki Kazar, nie mogła wiedzieć, że spotka osobę, której los odmieni się właśnie dzięki niej.

View this post on Instagram

Pamiętacie tego bezdomnego chłopaka którego spotkałam w Izraelu ? Dla tych którzy obserwują mnie od niedawna przypomnę po krótce historię. Robiłam tam wtedy kampanię dla marki @kazar . Ten chłopak szedł po plaży z psem, nie mogłam się powstrzymać aby nie poprosić czy mogę mu zrobić zdjęcie. Wtedy opowiedział nam swoją historię. Jest bezdomny, mieszka tam gdzie to poniesie, w tamtym czasie jego domem była plaża w Izraelu … życzyłam sobie by zrobił wielką karierę. Nawet wysłałam jego portret wielu bookerom z agencji modelingowych. Twarz niesamowita- mi te zdjęcia zajęły 2 minuty. I proszę! Dziś migneło mi zdjęcie na IG- mówię wow ale cudna kampania – skąd znam gościa? A tu proszę! To ten chłopak z plaży ! thanks god 🙏 Życzę Ci chłopaku powodzenia i mam nadzieję że spotkam Cię kiedyś w pracy ———————————————————— #portret #mezczyzna #uroda #oczy #portrait #photography #pasja #ludzie #emocje #projektmilosc #izrael #wojtal

A post shared by Marta Wojtal (@martawojtal) on

Marta na swój Instagram wrzuciła zdjęcie i dołączyła opis, który wszystko wyjaśnił. Celebrytka zdradziła w nim wszystkie szczegóły.

“Pamiętacie tego bezdomnego chłopaka którego spotkałam w Izraelu ? Dla tych którzy obserwują mnie od niedawna przypomnę po krótce historię. Robiłam tam wtedy kampanię dla marki @kazar . Ten chłopak szedł po plaży z psem, nie mogłam się powstrzymać aby nie poprosić czy mogę mu zrobić zdjęcie. Wtedy opowiedział nam swoją historię. Jest bezdomny, mieszka tam gdzie to poniesie, w tamtym czasie jego domem była plaża w Izraelu … życzyłam sobie by zrobił wielką karierę. Nawet wysłałam jego portret wielu bookerom z agencji modelingowych. Twarz niesamowita – mi te zdjęcia zajęły 2 minuty. I proszę! Dziś mignęło mi zdjęcie na IG – mówię wow ale cudna kampania – skąd znam gościa? A tu proszę! To ten chłopak z plaży ! thanks god Życzę Ci chłopaku powodzenia i mam nadzieję że spotkam Cię kiedyś w pracy” – napisała.

View this post on Instagram

Wierzę że mi w tym pomożecie ! 🙏♥️ Idę za ciosem, muszę tam wrócić i zrobić temu chłopakowi kampanię, okładkę magazynu – ta historia nie może zakończyć się na dwóch zdjęciach 🙏 Ogromna prośba do Was ! Oznaczajcie ze mną męskie marki które mógłby tam ze mną polecieć i dokończyć tą historię, aby naprawdę zakończyła się jak film Koniecznie wpisujcie @ np. @reserved @ellemanpolska @apart @bigstarjeans @bigstarshoes … ktokolwiek Wam wpadnie do głowy kto mógłby mieć taka twarz w swojej kampanii Znacie już siłę Internetu :), a nóż widelec nam się uda i któraś z tych marek zainteresuje się tematem ♥️ Dzięki za Wasze zaangażowanie 🙏 ————————————————————– #viral #marzenia #pasja #działanie #sukces #kampania #instagram #moc #ludzie #edytorial #portret #fotograf #projektmilosc

A post shared by Marta Wojtal (@martawojtal) on

Myślicie, że ma szansę na międzynarodową karierę w świecie mody?

Zobacz również:

Film “Joker” z rekordem świata

Źródło: Begio / Fot. instagram.com/martawojtal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

326 More posts in Moda category
Recommended for you
Moda włoska w Polsce – przekrój najlepszych włoskich projektantów

Damska moda włoska czyli tzw. Italian Chic kojarzy nam się z kobiecością, seksapilem i materiałami...