Adi Nowak przeszedł z Asfaltu do SBM Label

Poznański raper Adi Nowak, który do tej pory kojarzony był z wytwórnią Asfalt Records zmienił barwy. Oficjalnie od dzisiaj jest on reprezentantem SBM Label.

Adi Nowak w SBM Label

Wczoraj na kanałach labelu Solara i Białasa pojawiła się zapowiedź artysty. Muzycy i pracownicy SBM odpowiadali żartobliwie na pytania, opisując rapera. Fani szybko podłapali temat video i zaczęli zgadywać, kto zasili szeregi SBM Label. Dziś wiemy już, że szeregi wytwórni zasilił Adi Nowak.

https://www.instagram.com/p/B4Sl9POi1hq/

„Adi, witamy na pokładzie”

– Z dumą i radością ogłaszamy, że nowym artystą SBM jest Adi Nowak! Z tej okazji na nasz kanał właśnie wjechał teledysk do najnowszego singla „Hello Win!” z albumu, który ukaże się w 2020 roku. Kawałka możecie posłuchać na playliście SBM FM na Spotify oraz na innych platformach streamingowych. Adi, witamy na pokładzie! – ogłosiła wytwórnia Solara i Białasa.

Raper po zakończeniu współpracy z Asfalt Records, zamieszczał nowe numery na swoim prywatnym kanale. Pierwszy singiel z nowej płyty „Słój na pety” dotyczył ekologii i spotkał się z pozytywnym odbiorem fanów.

Adi Nowak dołączył do Asfaltu w 2017 roku i wydał w labelu trzy płyty: „Vafle Ryżowe”, „Ćvir” oraz „Kosh”. Dołączenie do SBM label jest dużym zaskoczeniem.

Zobacz również:

Źródło: CGM, Glamrap / Fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ