Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz gorzko o swoim życiu uczuciowym!

Weronika Książkiewicz jest gwiazdą nowej okładki czasopisma Ewy Chodakowskiej “Be activ”. Przy okazji aktorka zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojego życia uczuciowego. Co napisała gwiazda?

Weronika Książkiewicz gorzko o swoim życiu uczuciowym!

Weronika Książkiewicz ostatnio uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Gwiazda uważa, że budowanie związków nie jest jej specjalnością. Za to doskonale już wie, co robić, by bardzo szybko rozstać się z mężczyzną.

“To w ogóle nie jest pytanie do mnie. To trzeba zapytać specjalisty, kogoś kto jest w związku wieloletnim albo małżeństwie. Jestem ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na ten temat.  Na przykład jakbyś chciał wiedzieć, co zrobić, żeby stracić faceta w 10 dni, to ja ci mogę opowiedzieć. Na to jak go znaleźć, spotkać, to nie do mnie” – powiedziała aktorka w rozmowie z  NOWA TV.

Chciałam zrobić grubą krechę

Weronika Książkiewicz opowiedziała również, jak zaczęła się jej przygoda z treningami Ewy Chodakowskiej. Wszystko rozpoczęło się od zawodu miłosnego. Gwiazda chciała o wszystkim zapomnieć, więc…

“Historie miłosne kończą się bardzo różnie. Jedna z moich historii skończyła się tak, że długo szukałam nowego pomysłu na siebie. Szukałam też pomysłu na to co zmienić w sobie i swoim życiu, by jak najszybciej zapomnieć o tym, co było warte zapomnienia. A zdrada zasługuje tylko na to. Jest jak chwast, który trzeba wyrwać, wyrzucić i zapomnieć. Chciałam zrobić grubą krechę i napisać nowy rozdział” – napisała aktorka na Instagramie. 

Co było dalej?

“Tak rozpoczęłam swoją przygodę z Ewą. Początkowo było to niewinne, ale w pewnym momencie stało się tak oczywiste, jak kawa o poranku. Treningi stały się dla mnie ważne, a samopoczucie i mniejszy rozmiar garderoby to mój puchar. Okładka jest dla mnie ważna. Przypomina mi, że warto zrobić coś dla siebie. Tylko dla siebie. 2 lata temu wstałam i ruszyłam jak Forrest Gump. Z tą różnicą, że ja nie zamierzam się zatrzymać” – czytamy na profilu gwiazdy.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Weronika_Książkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2001 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ewa Chodakowska z nowym projektem! „Długo zastanawiałam się, czy udźwignę i to wyzwanie”
Ewa Chodakowska z nowym projektem! „Długo zastanawiałam się, czy udźwignę to wyzwanie”

Ewa Chodakowska nie zwalnia tempa. Gwiazda prowadzi wiele projektów, a od niedawna catering! Jak jej...