#poczujzew

ZEW for men podróże po bezdrożach i dzika natura stały się inspiracją do stworzenia nowej, polskiej marki kosmetycznej dla mężczyzn. Są tonaturalne kosmetyki do mycia z węglem drzewnym z Bieszczad.

 Źródło: mat. prasowe

W skład linii wchodzi pięć produktów:

  • §mydło do włosów
  • §mydło do twarzy i ciała
  • §mydło dogolenia
  • §mydło dobrody
  • §mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów.

Węgiel drzewny zawarty w linii skutecznie oczyszcza i odświeża. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają zanieczyszczenia z powierzchni, a także z jej głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. Pochodzi z dzikich lasów, z ostatnich bieszczadzkich wypalarni węgla, których tradycja sięga ponad 50 lat. ZEW for men produkowany jest w Polsce.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia ZEW for men przygotował specjalne zestawy:

1.Świąteczny Zestaw Golibrody – powstał, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającego golibrody. Najważniejszym składnikiem mydeł z linii ZEW for men jest węgiel drzewny z Bieszczad – ma właściwości detoksykacyjne, oczyszczające, bakteriobójcze. Mydło do golenia, dzięki masłu z mango, zapewnia dogłębne nawilżenie i wygładzenie twarzy. W łatwiejszej aplikacji pomoże mini-pędzel do golenia z naturalnego włosia końskiego. Codzienna pielęgnacja będzie skuteczniejsza z Mydłem do włosów – masło shea i aloes sprawią, że włosy będą właściwie oczyszczone i wzmocnione. Mydło do twarzy i ciała skutecznie odświeża, regeneruje podrażnienia, działa przeciwzapalnie. Zawarta w nim alantoina nawilża i wygładza skórę. Mydło 3 w 1twarzy, ciała i włosów ma formę praktycznego sztyftu, który świetnie sprawdzi się w podróży.

Zestaw zawiera 5 elementów.  Cena: 129 zł.

2. Świąteczny Zestaw Brodacza – dla brodaczy, którzy potrzebują skutecznej pielęgnacji zarostu. Najważniejszym składnikiem mydeł z linii ZEW for men jest węgiel drzewny z Bieszczad – ma właściwości detoksykacyjne, oczyszczające, bakteriobójcze. Mydło do brody skutecznie ją oczyści, odświeży i nawilży skórę twarzy. Masło kakaowe nada brodzie połysk. Po umyciu profesjonalna szczotka z włosia dzika zadba o ułożenie zarostu. Codzienna pielęgnacja będzie skuteczniejsza z Mydłem do włosów – masło shea i aloes sprawią, że włosy będą właściwie oczyszczone i wzmocnione. Mydło do twarzy i ciała skutecznie odświeża, regeneruje podrażnienia, działa przeciwzapalnie. Zawarta w nim alantoina nawilża i wygładza skórę. Mydło 3 w 1 twarzy, ciała i włosów ma formę praktycznego sztyftu, który świetnie sprawdzi się w podróży.

Zestaw zawiera 5 elementów. Cena: 147 zł

______________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ