Starak i Szulim

Piotr Woźniak-Starak pokazał obrączkę! Co wyznał na Instagramie?

W miniony weekend Agnieszka Szulim została żoną Piotra Staraka. Para powiedziała sobie „tak” w Wenecji. Uroczystość odbyła się w Ca’ Vendramin Calergi, a przyjęcie weselne w pałacu Pisani Moretta. Przeczytajcie, co napisał świeżo upieczony mąż na swoim Instagramie!

Starak i Szulim

Ach, co to był za ślub!

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka z pewnością był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w show-biznesie. Organizację uroczystości dopięto na ostatni guzik. Para pobrała się w Ca’ Vendramin Calergi, natomiast przyjęcie weselne odbyło się w pięknym pałacu Pisani Moretta. Na weselu bawiło się wiele gwiazd. Wśród nich znaleźli się m.in. Nergal, Magdalena Boczarska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Edward Miszczak, Alicja Resich-Modlińska, Zosia Ślotała czy Mateusz Banasiuk. Goście na uroczystość przylecieli wynajętym samolotem. Para bardzo chciała uniknąć ciekawskich spojrzeń paparazzi, dlatego zaproszeni do końca trzymani byli w niepewności, gdyż nie wiedzieli, gdzie wylądują. Jednak zdjęcia młodej pary szybko znalazły się w sieci!

 

Agnieszka Szulim i Piotr Starak

Szczere wyznanie

Jednak do tej pory para milczała. Dopiero dzisiaj Piotr Woźniak-Starak pochwalił się obrączką oraz zdecydował się na romantyczne wyznanie. Pod zdjęciem napisał: „Happy Wife Happy Life.;)”, czyli „szczęśliwa żona, szczęśliwe życie”.

Jak Wam się podoba obrączka?

Piotr Starak obrączki


Niestety na Instagramie biznesmena cały czas pojawiają się nieżyczliwe komentarze.

Przeczytajcie- Eva Minge o związku Agnieszki Szulim. Jaka jest „wina” Piotra Staraka?

Na szczęście możemy również przeczytać bardzo miłe wpisy.

„Państwo Starak, życzę duuuuużo szczęścia na nowej drodze życia i odporności na hejt 🙂 Pozdrawiam i ściskam serdecznie :)”

My również dołączamy się do życzeń! A Wy?


Źródło zdjęć: instagram.com/pwsas

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ