Caitlyn Jenner znów została babcią

Znana na całym świecie transseksualistka Caitlyn Jenner pochwaliła się na Instagramie swoim pierwszym wnukiem. Dziecko należy do najstarszego syna Jenner Burta oraz Valerie Pitalo. Chłopiec otrzymał imię Bodhi.

caitlyn jenner babciaKolejne dziecko w rodzinie

Macocha Kardashianek, do niedawna znana jako Bruce Jenner – zwycięzca Igrzysk Olimpijaskich, została babcią.

Jestem taka podekscytowana! Pierwszy chłopczyk u Jennerów! Moje nazwisko nadal żyje. Obiecuję nie zanudzać was milionem fotek, ale jestem taka szczęśliwa! – napisała Caitlyn.

Ojciec dziecka, 37-letni Burt jest pierwszym dzieckiem Caitlyn – Bruca Jennera z  małżeństwa z jego pierwszą żoną Chrystie Scott. Ich małżeństwo trwało od 1972 do 1981 roku.

On również chwalił się na Instagramie zdjęciami noworodka i tulącej go do piersi mamy.

Bodhi jest pierwszym wnukiem Caitlyn, jednak od jakiegoś czasu sławna babcia cieszy się swoją wnuczką Evą James – 11-miesięczną córką Brandona Jennera oraz 6-letnią Francescą i 4-letnią Izabellą, córkami Cassandry Jenner i jej męża Michaela Marino.

Dumna Caitlyn, która nie ukrywała wzruszenia, wkrótce po raz kolejny zostanie babcią. W ciąży jest bowiem również jej córka Cassandra, która wraz z mężem Markiem spodziewa się już trzeciego dziecka.

‘B’ jak Bruce, Burt i Bodhi

W rodzinie Jenner od pokoleń mężczyźni noszą imię zaczynające się na literę 'B’. Był Bruce (Caitlyn), jej syn Burt, a teraz przyszła kolej na małego Bodhi.

Nowo upieczony ojciec jest pewien, że jego matka doskonale sprawdzi się w roli babci. Już jakiś czas temu w wywiadzie dla Buzz Bissinger Burt przekonywał, że odkąd jego ojciec stał się kobietą, ich więź się wzmocniła, a gwiazda ”I am Cait” stała się ”lepszą osobą”.

Są plusy i minusy tej sytuacji, ale teraz ona jest lepszym człowiekiem. Zawsze były między nami blokady, a teraz one zniknęły – mówił jakiś czas temu Burt. 

______________                                                

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ