Pierwszy w Polsce Festiwal Ludzi Internetu

Choć głownie wakacje są czasem festiwali i imprez, końcówka września zapowiada się nie mniej ciekawie. 26 i 27 odbędzie się pierwszy w Polsce Festiwal Ludzi Internetu, którego dyrektorem i jednym z pomysłodawców jest Czesław Mozil.

www.cosmopolitan.com 

Hoop Likes Festival zaplanowany został na ostatni weekend września w Gdańskiej Expo Amber Arenie. Jest to pierwszy tego typu festiwal organizowany w naszym kraju. Pokazuje jaką potęgę ma Internet i jak wpływa na nasze codzienne życie. W obecnych czasach, dzięki powszechnemu dostępowi do sieci, niemal każdy może zostać doceniony i stać się sławny. Wystarczy pomysł na siebie i chęć do działania. Dzięki takim stronom jak YouTube czy Tumblr można stać się znanym i rozpoznawalnym wszędzie.

 

Organizatorzy postarali się, aby fanom Internetu zapewnić niezapomniane wrażenia. Festiwal podzielony będzie na cztery strefy. Fashion, Game, Food i Music Zone. W każdej z nich będzie można poznać ludzi znanych z sieci. W strefie mody pokazane zostaną projekty najpopularniejszych polskich marek i sklepów internetowych, będzie można poznać modowych blogerów i odświeżyć swoją szafę. W strefie z grami (Game Zone) przeprowadzony zostanie turniej, w którym uczestnicy festiwalu zmierzą się z najbardziej znanymi polskimi graczami. Dzięki strefie kulinarnej internauci będą mogli zadowolić swoje brzuchy i poznać kulinarne tajniki blogerów.

 

Ale najbardziej intersująca pozostaje ostatnia, strefa Music, której artyści nie są do końca znani. Z racji tego, że dyrektorem festiwalu jest Czesław Mozil, który sam jest wielkim fanem sieci i jej możliwości, na scenie możemy spodziewać się Cezika, czyli Cezarego Nowaka, którego kanał na YouTubie cieszy się ogromną popularnością i znany jest z pewnością nie tylko internautom. Podobno na scenie pojawi się także Kamil Bednarek, Margaret i Grubson.

 

Z pewnością Hoop Like Festival będzie niezwykłym i ciekawym wydarzeniem. Podobne imprezy w całej Europie cieszą się uznaniem publiczności. Miejmy nadzieję, że pierwsza polska edycja festiwalu będzie równie udana i doczeka się on kolejnych.

 

Informacje o biletach dostępne na: http://likesfestival.com/info/bilet

 

Marlena Skrzypczyńska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ