ślub na stadionie

Pierwszy ślub… na stadionie w Gdyni

25 sierpnia sakramentalne TAK na Stadionie Miejskim w Gdyni powiedzieli sobie Justyna Cyman i Zdzisław Januka. To pierwsza taka uroczystość w historii naszego Stadionu. Ślubu udzielił Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.
 
To był ślub prawdziwych kibiców! Ona w niebieskiej sukience z żółto-niebieskim bukietem, On wprawdzie w beżowym graniturze, ale z niebieskimi dodatkami wkroczyli na murawę przy dźwiękach Roty – hymnu klubowego gdyńskiej drużyny. Na trybunie zasiedli goście w arkowych szalikach i z żółto-niebieskimi balonami. Jednym z gości był kapitan Arki Gdynia Krzysztof Sobieraj. 

Stadion Miejski gościł już ślubne pary. „Nasz stadion był do tej pory miejscem fotograficznych plenerów par młodych. Cieszę, że teraz debiutuje w roli Urzędu Stanu Cywilnego. Oczywiście zapraszam kolejne pary, chcące zorganizować tę ważną uroczystość w wyjątkowym miejscu”– mówi dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu Marek Łucyk.
 
Justynę i Zdzisława czeka na pewno długi i szczęśliwy związek. W miesiącu jest litera R i na dodatek ich ślub był dwudziestym plenerowym ślubem udzielonym w tym roku w Gdyni, czyli oczko!
  
Gdyńskie pary młode wybierają na uroczystość głównie miejsca publiczne, ale wkrótce odbędzie się ślub w domowym ogrodzie. Tegoroczny ranking najbardziej popularnych plenerowych miejsc ślubów w Gdyni otwiera hotel „Różany Gaj”. W 2017 roku odbyły się tam już cztery śluby, a we wrześniu zaplanowany jest kolejny. Po trzy ceremonie odbyły się na pokładzie „Daru Pomorza” oraz na molo w Orłowie. Dwie ślubne pary gościła restauracja „Panorama” oraz Muzeum Emigracji.

Od otwarcia Muzeum Emigracji w Gdyni odbyło się w nim kilka ślubów. Niektóre na tarasie, z pięknym widokiem na działający cały czas port, wpływające i wypływające statki, które czynią uroczystość wyjątkową i niezapomnianą. Inne śluby odbyły się w pasażu tranzytowym budynku lub w miejscu, gdzie stoi piękna, unikalna ekspozycja srebrnego globu. Tu naprawdę panuje otwarta przestrzeń, naturalne, jasne światło, a wydarzenie można zorganizować w dowolnym miejscu wnętrza.

info: gdynia.pl

fot. gdyniasport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

741 More posts in Kobieta category
Recommended for you
Daria Ładocha: "Lekarze powiedzieli mi, że nie mogę mieć dzieci"
Daria Ładocha: “Lekarze powiedzieli mi, że nie mogę mieć dzieci”. Blogerka opowiada o macierzyństwie!

Daria Ładocha, blogerka kulinarna i zwyciężczyni programu "Agent", zdradziła, że lekarze powiedzieli jej, iż nigdy...