Kilka kobiecych cech, które uwielbiają mężczyźni

Co to takiego?

Każdy mężczyzna, widząc jakąś kobietę pierwszy raz – ocenia ją. Bardziej lub mniej świadomie, ale jednak. Ocenia zarówno pod względem fizyczności – doszukując się cech naturalnie przyciągających oraz interesujących. Do czynów politycznie poprawnych to nie należy, ale to zasługa Matki Natury, i ciężko, a jednocześnie nadaremnie z tym walczyć. Od zawsze świat jest zbudowany w taki sposób, że samiec poszukuje najlepszej dla siebie samicy. Ma być ona przede wszystkim atrakcyjna, oraz nadająca się do posiadania potomstwa. Jakie to cechy? Co jest niezwykle ważne i pociągające dla mężczyzn?

  • Talia węższa od bioder:

Nie ma w tym nic dziwnego. Tak już po prostu jest, że mężczyznom podobają się kobiety, które mają wąska talia i szersze od niej biodra. Są wyjątki oczywiście, ale tylko potwierdzają regułę. Dlaczego tak jest? Bo mężczyźni mają zakodowane, że szerokie biodra są stworzone po to, by rodzić dzieci. Duże biodra to oznaka, że ich posiadaczka jest dobrym wyborem na przyszłą mamę oraz partnerkę. Perfekcyjny stosunek bioder do talii to 0,7. By sprawdzić, jak daleko nam do perfekcji należy dokładnie zmierzyć obwód talii w centymetrach, podziel go przez obwód bioder. Nie chodzi tutaj o wymiary top modelki, a o idealne proporcje.

  • Wysoki głos:
 

Czy spodziewaliście się tego? Okazuje się, że im wyższy głos, tym bardziej mężczyźni utożsamiają go z młodością oraz… także płodnością. Kobiety, mające wysoki głos, dla panów są zwyczajnie bardziej atrakcyjne. Zwracają oni dużą uwagę właśnie na głos. Tak samo jak na tembr głosu. Nie zapominajmy jednak, że najistotniejsze jest to co kobieta ma w głowie – oraz to co ma do powiedzenia, a nie to w jaki sposób to robi.

  • Lśniące włosy:

Długie, gęste i oczywiście błyszczące włosy, są znakiem, który mówi o poprawnym stanie zdrowia, oraz predyspozycjach do… znowu potomstwa. 

  • Niewielka ilość makijażu:

Kilkanaście warstw makijażu – to nie jest atrakcyjne, i przede wszystkim nie zawsze ukryje wszelkie niedoskonałości. A czasem wręcz przeciwnie – może je tylko uwydatnić. Poza tym, z badań wynika, że mężczyzn najbardziej kręci naturalny wizerunek, jedynie lekko podkreślony. Idealnie więc sprawdzi się tutaj „make up – no make up”.

  • Szczery uśmiech:
 

Osoby o radosnym usposobieniu, przyciągają do siebie innych szczęśliwych ludzi. Nie ma co ukrywać, wyjątkowego uroku mogą dodać zadbane, białe zęby. Uśmiech to podstawa. Naburmuszona mina na pewno nie przysporzy adoratorów. Wręcz przeciwnie. Także nie gap się w swojego smartfona, tylko się uśmiechaj! „Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu”.

  • Czerwony kolor:

Czerwona płachta działa na byka. Równie żywo reagują mężczyźni – na czerwoną sukienkę. Mężczyźni kolor czerwony utożsamiają z pożądaniem. Co więcej, większość kobiet w tym kolorze wygląda naprawdę atrakcyjnie. Może to więc odpowiednia pora na zakup nowej, oczywiście czerwonej kiecki, albo chociaż szminki? W takim wydaniu każda kobieta będzie gotowa ruszyć, by podbijać męskie serca!

Ale tak serio – nawet jeśli nie posiadasz tych wszystkich cech, nie musisz się od razu załamać. Jak mówią – miłość jest ślepa! A więc przezwycięży nawet te za wąskie biodra, czy niski głos. Dla odpowiedniego mężczyzny będziesz idealna taka, jaka właśnie jesteś!

Zobacz także:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ