Pierwszy magazyn dla kobiet plus size! Dobry pomysł?

Czy też masz dosyć okładek czasopism, z których uśmiechają się idealnie szczupłe dziewczyny? Masz wrażenie, że nawet jeśli byś dużo ćwiczyła, to i tak nigdy nie będziesz wyglądać, tak jak one? Głowa do góry! Shannon Svingen-Jones założyła lifestylowy magazyn „FabUplus”, który dedykowany jest kobietom plus size.

 FabUplus dal kobiet plus size

Nowa czasopismo

Shannon Svingen-Jones stworzyła magazyn „FabUplus”, który został założony z myślą o dziewczynach plus size. Kobieta na pomysł wpadła rok temu podczas biegania. Przypomniała sobie wtedy, że czasopisma fitnessowe, które są dostępne na rynku, przedstawiają tylko ćwiczenia możliwe do wykonania przez kobiety, które już od dawna ćwiczą i są szczupłe.

Wiedziałam, że nigdy nie osiągnę przedstawianych tam pozycji i że byłoby fajnie mieć gazetę, która zaproponowałaby fitness dostosowany do potrzeb i umiejętności kobiet plus size” – powiedziała Shannon.

Fitness, moda, uroda, ale nie tylko!

Svingen-Jones postanowiła, że w jej magazynie będzie można znaleźć nie tylko odpowiednie ćwiczenia dla kobiet o krągłych kształtach, ale przede wszystkim skupi się na tym, aby podnosić samoocenę kobietom z nadwagą oraz pokazywać, że one również są piękne. Do współpracy zaprosiła specjalistów, którzy radzą czytelniczkom, jak zaakceptować swoje ciało.

Modelka z okładki

Na okładce nowego czasopisma widzimy uśmiechniętą, młodą kobietę. Jeszcze nie tak dawno Whitney Way nie wyobrażała sobie, że będzie miała profesjonalną sesję zdjęciową ani tym bardziej, że zostanie bohaterką nowego magazynu.

Whitney Way

 „Siedziałam w samochodzie, czytając jedną z gazet dla pań i pękało mi serce. Wiedziałam, że bez względu na wszystkie moje wysiłki i bez względu na to, ile jeszcze stracę kilogramów, to nigdy nie będę ja – powiedziała Whitney Way.

 Świetlana przyszłość?

Do tej pory magazyn osiąga bardzo dobre wyniki sprzedażowe, mimo że pozyskanie odpowiednich reklamodawców nie jest łatwe, gdyż reklamy muszą być zgodne z profilem czasopisma.

FabUplus. jpg

 Czy myślicie, że stworzenie prasy dedykowanej kobietom plus size jest dobrym pomysłem?

 

Źródło zdjęć: Facebook / FabUplus

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ