Pierwsze koncertowe DVD Bajmu!

27 listopada zespół Bajm zaprezentuje wyjątkowe wydawnictwo. Po raz pierwszy w karierze zespołu ukaże się ich koncertowe DVD w pakiecie z płytą CD –„ Bajm Live – Akustycznie” (Fonografika).

{youtube}b_704hui_6g|600|450|0{/youtube}

Koncert zarejestrowany na DVD odbył się we wrześniu tego roku w studiu TVP Lublin. Miał wyjątkowy charakter, niecodzienny dla zespołu, który zazwyczaj przyciąga tysiące ludzi na koncertach halowych i plenerowych. Tym razem zespół zdecydował się na bardzo kameralne wydarzenie, dla nieco ponad 200 osób. Wśród gości znaleźli się rodzina i przyjaciele zespołu. Bajm zaprezentował swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach.  Wśród nich zabrzmiały między innymi „Piechotą do lata”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Lola, Lola” i inne.  

Oprócz płyty DVD, fani otrzymają płytę audio, na której zarejestrowano największe przeboje z trasy koncertowej zespołu. Płyta  doskonale oddaje niesamowitą atmosferę i emocje, jakie towarzyszą koncertom na żywo jednego z najpopularniejszych polskich zespołów.

_____________________________________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ