Pierwsza Warszawska Bitwa na Śnieżki

sniezkitekst.sporteuro29 grudnia ubierz się ciepło i udaj się do Parku Bródnowskiego! Właśnie tam odbędzie się Pierwsza Warszawska Bitwa na Śnieżki. Dużo zabawy i darmowa herbata gwarantowane, a do tego cała akcja ma cel charytatywny.

Na bitwę może przyjść każdy, nawet ci bez bojowego nastawienia. Specjalnie dla nich organizatorzy we współpracy z Laboratorium Rzeźby Reaktor zorganizują warsztaty artystyczne z lepienia śnieżnego oraz tworzenie wielkiego bałwana. Dodatkowo wszyscy uczestniczy będą poczęstowani herbatą i gorącą czekoladą, a dla totalnych zmarzluchów zostaną ustawione specjalne koksowniki.

Najważniejszy w całej akcji jest jej charytatywny cel, bowiem biletem wstępu na imprezę będzie dowolna kwota pieniężna. Zebrane fundusze zostaną przekazane na rehabilitację Julii Bistuły – warszawskiej rzeźbiarki, która na początku tego roku doznała poważnych wielonarządowych urazów w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Zbiórkę poprowadzi Fundacja Forani. Wpłat można dokonywać na konto lub w trakcie wydarzenia do puszek wolontariuszy.

Trzymamy kciuki, by pogoda dopisała!

Źródło: wawalove.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ