Finał Tańca z Gwiazdami

Kto wygra „Taniec z Gwiazdami”? Agnieszka Kaczorowska ma swojego faworyta!

Już dzisiaj wielki finał „Tańca z Gwiazdami”! Na parkiecie zobaczymy dwie najlepsze pary – Olgę Kalicką z Rafałem Maserakiem oraz Roberta Wabicha z Hanną Żudziewicz. Który duet zdobędzie Kryształową Kulę? Agnieszka Kaczorowska ma swojego faworyta! Kogo typuje do zwycięstwa?

Finał Tańca z Gwiazdami

Wielki dzień

Już dzisiaj wieczorem w finale „Tańca z Gwiazdami” wystąpią Olga Kalicka z Rafałem Maserakiem oraz Robert Wabich i Hanna Żudziewicz. Obie pary zaprezentują trzy tańce – ich ulubiony, wybrany przez przeciwników oraz freestyle, który najbardziej może wpłynąć na ostateczny wynik. O zwycięstwie w tanecznym  show zadecydują głosy widzów.

Kto jest czarnym koniem tej edycji?

Agnieszka Kaczorowska, zwyciężczyni 3 edycji „Tańca z Gwiazdami”, uważa, że to Robert Wabich ma największą szansę na wygraną. Dlaczego?

„Znając jak funkcjonuje ten program i jak ludzie go odbierają i co ludzie najbardziej lubią oglądać, wydaje mi się, że dużą szansę na wygraną ma Robert. On jest czarnym koniem tej edycji. Trochę jak Krzysiek Wieszczek, z którym tańczyłam. Też na początku nikt nie czuł, że to może być bardzo dobry zawodnik i że może dojść do finału, a tym bardziej wygrać – a udało się. I wydaje mi się, że Robert jest takim podobnym typem. (…) Wydaje mi się, że Robert przeszedł dłuższą drogę i widać progres i zmianę, co właśnie ludzie lubią oglądać, bardzo doceniają i głosują” – mówiła aktorka redakcji Party.pl.

Agnieszka Kaczorowska w Tańcu z Gwiazdami

Kto lepiej tańczy?

Agnieszka Kaczorowska zastrzega jednak, że tak naprawdę to nie wiadomo, kto sięgnie po Kryształową Kulę. Zwraca uwagę, że Olga Kalicka jest lepsza technicznie, więc wszystko się może zdarzyć.

 „Ale naprawdę tego nie da się przewidzieć, bo dla mnie Olga jest lepsza technicznie. Widać, że ma taniec we krwi, jest młodziutka, może wszystko. Nie ma też blokad, granic jakie ma Robert” – dodaje aktorka.

Kto jest waszym faworytem – Olga Kalicka czy Robert Wabich? Za kogo nabardziej trzymacie kciuki?

 

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ