Dawid Kwiatkowski kończy karierę muzyczną

Dawid Kwiatkowski: „Wiem, że facet, mnóstwo ludzi, nie wypada, ale…” Muzyk przyznał się do swojej słabości!

Dawid Kwiatkowski należy do najpopularniejszych młodych artystów. Muzyk ma liczne grono fanów, z którymi jest w stałym kontakcie. Internauci szczególnie cenią go za autentyczność. Piosenkarz właśnie opublikował na Instagramie szczery wpis. Jesteśmy pod wrażeniem!

Dawid Kwiatkowski: „Ja wiem, facet, mnóstwo ludzi, nie wypada, ale…” Muzyk przyznał się do swojej słabości!

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia. Na jego koncerty przychodzą tłumy ludzi, a on sam ma świetny kontakt z fanami. Artysta właśnie wyznał, że bardzo się wzrusza, gdy widzi licznie zgromadzoną publiczność.

„ Ja wiem, facet, mnóstwo ludzi, nie wypada… ale mam to totalnie w dupie. Jak widzę tysiące ludzi śpiewających moje piosenki, jak w tym momencie pomyśle sobie jak zmieniło się moje życie i jak fajną odpowiedzialność mam na barkach, to się wzrusze na kilka sekund.” – wyznaje Dawid Kwiatkowski.

Muzyk apeluje, aby nie wstydzić się okazywania swoich prawdziwych emocji. Lepiej być sobą i czuć się ze sobą dobrze. To jest bardzo wyzwalające!

„Wy tez nie wstydźcie się okazywać swoich uczuć, nie nadużywać tego, ale nie kryć ich w sobie. Polecam. Czujesz się potem o wiele lepiej” – pisze piosenkarz.

Nigdy się nie zmieniaj

Jego wpis bardzo spodobał się fanom. Wielu z nich też jest zdania, że nie warto „tłamsić” w sobie swoich emocji.

„To takie mega urocze że jesteś sobą i nie wstydzisz się okazywać emocji ❣”,

„Dlatego jesteś wyjątkowy”

„Jejku kocham 💗 Mam nadzieje, że gdy będę na moim pierwszym koncercie nie będę ukrywać emocji. Będę wszystko przeżywać razem z Tobą 😌 te zdjęcie jest takie cudowne 💗”

„Jesteś jedną z najważniejszych osób w moim życiu 💗 Uwielbiam płakać, śmiać się i krzyczeć na twoich koncertach. Często podczas twoich “przemówień” na koncertach myśle o różnych sytuacjach z życia i co mogę zrobić by było tylko lepiej 💗 Nigdy się nie zmieniaj 💗 Dziękuję, że jesteś 💗😭” – piszą fani.

Chłopaki nie płaczą? Płaczą… na szczęście! 🙂

—————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kwiatkowsky/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....