Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut wraz z córką karmiła kozę. Na gwiazdę spadła fala hejtu!

Paulina Sykut spędziła udany weekend. Gwiazda pokazała na Instagramie, że wraz z córką karmiła kozę. Nie spodobało się to niektórym internautom. Na dziennikarkę spadła fala hejtu. Jak odpowiedziała gwiazda Polsatu? Sytuacja się wyjaśniła!

Paulina Sykut wraz z córką karmiła kozę. Na gwiazdę spadła fala hejtu!

Paulina Sykut pokazała na zdjęciu, jak karmiła kozę kawałkiem jabłka. Wszystkiemu przyglądała się córeczka dziennikarki. 

Internauci uznali, że Uznali, że dziennikarka jest w zoo i karmi zwierzę, mimo zakazu, dając zły przykład córce. Pisali również o żyrafie Dobrawce z poznańskiego zoo, która zdechła, gdyż była dokarmiana przez zwiedzających ogród zoologiczny. 

“W Poznaniu żyrafa ostatnio umarła bo ludzie ją dokarmiali. dlaczego dlaczego dlaczego pani Paulino???” – pytał internauta.

Jednak prezenterka podkreśliła, że nie była z córką w zoo – koza jest na prywatnej posesji. Gwiazda dokarmiał zwierzę kawałkiem jabłka, które dał właściciel. 

“Jabłko pochodzi od opiekuna, który karmił kozy, z porcji przydzielonej na posiłek. NIE JESTEŚMY w ZOO, ale na PRYWATNEJ POSESJI i nie karmimy zwierząt czym popadnie! Proszę, nie wysnuwać tak daleko idących wniosków.Nikt tu nie zdechnie i nikt tu nie przykłada ręki do śmierci zwierząt! Proszę, choć trochę myśleć , gdy ogląda Pan zdjęcia. Nie wszystko jest takie , jak się Panu WYDAJE. (…) W bardzo rozsądny sposób ,próbuję pokazać swojej córce jak wygląda świat, w tym zwierzęta. Proszę nie obarczać mnie winą za śmierć żyrafy w zoo, bo ani ja, ani moja córka nie dokarmiałyśmy zwierząt w zoo i nie zamierzamy tego robić , a zdjęcie nie jest zrobione w ZOO, tylko na prywatnej posesji. Jabłko nie jest przyniesione z domu, ale pochodzi z porcji , którą koza dostała od właściciela 🤦‍♀️🤷‍♀️ ” – napisała gwiazda Polsatu.

Już wszystko jasne! A co można zrobić, by nieco oczyścić atmosferę? Gwiazda ma propozycję!

“Przytulacie się czasem do drzew?💚 Drzewa,posiadają prawdziwą moc, oczyszczają ze złej energii🔋🔫 To może wyglądać dziwnie , jeśli będziecie obściskiwać drzewo pod swoim biurem, ale co tam!😁👍 To działa! Ja , na szczęście ,dzisiaj pracuję w lesie 🎥 🌳😉 🙅‍♀️🐒 Przytulam Was ❤️ Dobrego dnia!” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Dobry pomysł?

————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2190 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Małgorzata Socha idzie w ślady Anny Lewandowskiej – też ćwiczy z córką! Zobaczcie!
Małgorzata Socha idzie w ślady Anny Lewandowskiej – też ćwiczy z córką! Zobaczcie!

Małgorzata Socha ma trójkę dzieci, ale i ona nie zapomina o codziennej aktywności fizycznej -...