Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut wraz z córką karmiła kozę. Na gwiazdę spadła fala hejtu!

Paulina Sykut spędziła udany weekend. Gwiazda pokazała na Instagramie, że wraz z córką karmiła kozę. Nie spodobało się to niektórym internautom. Na dziennikarkę spadła fala hejtu. Jak odpowiedziała gwiazda Polsatu? Sytuacja się wyjaśniła!

Paulina Sykut wraz z córką karmiła kozę. Na gwiazdę spadła fala hejtu!

Paulina Sykut pokazała na zdjęciu, jak karmiła kozę kawałkiem jabłka. Wszystkiemu przyglądała się córeczka dziennikarki. 

Internauci uznali, że Uznali, że dziennikarka jest w zoo i karmi zwierzę, mimo zakazu, dając zły przykład córce. Pisali również o żyrafie Dobrawce z poznańskiego zoo, która zdechła, gdyż była dokarmiana przez zwiedzających ogród zoologiczny. 

“W Poznaniu żyrafa ostatnio umarła bo ludzie ją dokarmiali. dlaczego dlaczego dlaczego pani Paulino???” – pytał internauta.

Jednak prezenterka podkreśliła, że nie była z córką w zoo – koza jest na prywatnej posesji. Gwiazda dokarmiał zwierzę kawałkiem jabłka, które dał właściciel. 

“Jabłko pochodzi od opiekuna, który karmił kozy, z porcji przydzielonej na posiłek. NIE JESTEŚMY w ZOO, ale na PRYWATNEJ POSESJI i nie karmimy zwierząt czym popadnie! Proszę, nie wysnuwać tak daleko idących wniosków.Nikt tu nie zdechnie i nikt tu nie przykłada ręki do śmierci zwierząt! Proszę, choć trochę myśleć , gdy ogląda Pan zdjęcia. Nie wszystko jest takie , jak się Panu WYDAJE. (…) W bardzo rozsądny sposób ,próbuję pokazać swojej córce jak wygląda świat, w tym zwierzęta. Proszę nie obarczać mnie winą za śmierć żyrafy w zoo, bo ani ja, ani moja córka nie dokarmiałyśmy zwierząt w zoo i nie zamierzamy tego robić , a zdjęcie nie jest zrobione w ZOO, tylko na prywatnej posesji. Jabłko nie jest przyniesione z domu, ale pochodzi z porcji , którą koza dostała od właściciela 🤦‍♀️🤷‍♀️ ” – napisała gwiazda Polsatu.

Już wszystko jasne! A co można zrobić, by nieco oczyścić atmosferę? Gwiazda ma propozycję!

“Przytulacie się czasem do drzew?💚 Drzewa,posiadają prawdziwą moc, oczyszczają ze złej energii🔋🔫 To może wyglądać dziwnie , jeśli będziecie obściskiwać drzewo pod swoim biurem, ale co tam!😁👍 To działa! Ja , na szczęście ,dzisiaj pracuję w lesie 🎥 🌳😉 🙅‍♀️🐒 Przytulam Was ❤️ Dobrego dnia!” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

Dobry pomysł?

————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1745 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski miał anoreksję! Poruszające wyznanie aktora

Mikołaj Roznerski zaskoczył fanów odważnym wyznaniem. Aktor przyznał, że jako nastolatek zmagał się z anoreksją....