Ania Lewandowska dziękuje fanom za gratulacje. Pokazała zdjęcie Klary

Ania Lewandowska czule do męża. Za co mu dziękuje?

Ania Lewandowska wraz z rodziną przebywa obecnie na wakacjach. Gwiazda odpoczywa na całego – na takie chwile czeka cały rok. Za co dziękuje mężowi Robertowi i jakie plany trenerka ma na najbliższy czas?

Ania Lewandowska czule nazywa męża. Za co mu dziękuje?

Ania Lewandowska wraz z mężem i córką Klarą wypoczywa na egzotycznych wakacjach. To właśnie teraz odpoczywają, ile się da i ładują baterie na kolejne miesiące.

– Na wspólny wypoczynek czekamy cały rok ??
Moment kiedy mamy czas tylko dla siebie, nic nas nie goni i sami wyznaczamy rytm dnia ???
▫️
To nasz czas, czas dla rodziny ?‍?‍? i najbliższych, czas na spontaniczne wygłupy, miłe rozmowy i radość??? ▫️
Bardzo żałuję, że nie możemy częściej złapać takiej równowagi. Ale, jak już wspominałam, jestem wdzięczna za „tu i teraz”?? – pisze Ania Lewandowska.

Wielkie plany

Ania Lewandowska jednak nie ustaje w swoich aktywnościach, już po wakacjach szykuje coś nowego. Dziękuje swoim bliskim za wsparcie, a przede wszystkim ukochanemu mężowi. Lewcio spisuje się na medal 😉

-Dużo radości sprawia mi patrzenie na otaczające widoki, uwiecznianie tego na zdjęciach?
W głowie tworzą się nowe pomysły, szykują wyjazdy, ciekawe spotkania, wyzwania.. Planuję powiększenie gamy produktów związanych z moimi markami oraz coś totalnie nowego. Domyślacie się co będzie następne???
▫️
Jestem taka szczęśliwa!? Ale póki co ładuję jeszcze baterie. I czuję pełne wsparcie mojej rodziny. Lewciu❤️? @_rl9 – napisała Ania Lewandowska.

(…) Bo o to w tym wszystkim chodzi❤️
Dobrego dnia wszystkim!” – czytamy na Instagramie trenerki.

Z takim wsparciem można góry przenosić!

View this post on Instagram

What distinguishes the newest training from @diet_training_by_ann app ? ▫️ ✔️It is perfect for training on fresh air ✔️ Standing or support position only so you don't even need exercise mat. ✔️ Only 3 times for 20 min per week ✔️ Short but high intensity training ✔️ Simple, but extremely EFFECT ▫️ All you need is a piece of green soft grass, sand and a bit of shadow 😉 _______________ Będąc na wakacjach mam nieco więcej czasu, aby obserwować Wasze poczynania w sieci🙈😎 ▫️ I co widzę?? Że najnowszy Outdoor Cardio @diet_training_by_ann robi furorę!! Yeah✌️💪‼️ Lajkuję Wasze foty i doceniam każdy jeden trening, zwłaszcza, że w Polsce jest tak gorrrrrąco! ☀️☀️☀️🌶 ▫️ Dwa słowa dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji trenować z najnowszym treningiem z app😇✌ ▫️ Outdoor Cardio: ✔️stworzyłam po to, aby trenować na świeżym powietrzu! ✔️dużo treningów na stojąco lub w podporze! Bez użycia MATY! Bez leżenia! ✔️tylko 3 x w tygodniu po 20 min I kwintesencja treningu😎 ✔️Krótki, ale intensywny ✔️Prosty, ale za to jaki EFEKTYWNY! _________________________ #annalewandowska #trainingbyann #trenujęzlewą #trenujeewa #outdoorworkout #outdoorcardio

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2375 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Kasia Tusk zdradza sposób na idealny manicure. Nie trzeba iść nawet do manikiurzystki
Kasia Tusk zdradza sposób na idealny manicure. Nie trzeba iść nawet do manikiurzystki

Kasia Tusk jest nie tylko jedną z najpopularniejszych polskich blogerek, ale również szczęśliwą żoną i...