Paulina Przybysz komentuje decyzję siostry

Na hejt wymierzony w stronę Natalii Przybysz w końcu odpowiedział jej siostra również piosenkarka. Paulina obroniła Natalii, która jej zdaniem pokazała odwagę. sistars

Po głośnym wywiadzie w „Wysokich Obcasach”, fala negatywnych komentarzy zalewa Natalię Przybysz, która szczerze przyznała, dlaczego zdecydowała się na aborcję.  

Nieliczni obrońcy Natalii zarzucali hipokryzję całemu środowisku i chwalili odwagę piosenkarki. Internauci bez trudu znaleźli odpowiedź i na to, przypominając wcześniejsze wypowiedzi Natalii.

– Jak niektóre koleżanki zaczynają wyolbrzymiać głupstwa i bajdurzyć, życzę im dziecka jako szczepionki na egoizm. Żeby się troszeczkę ukorzeniły – mówiła 4 lata temu Natalia  i dodała – Mama zawsze nam mówiła, że jak się zdarzy dziecko, mamy się nie martwić, tylko urodzić. Bo chce być młodą babcią!

Piosenkarkę atakowały nie tylko środowiska prawicowe, lecz również uczestniczki Czarnego Protestu, które odcięły się od wypowiedzi Przybysz .

– Nie chodzi o popieranie aborcji, serio nikt nie marzy o aborcji ! Chodzi o obronę wolności. Wolność to brak strachu – odwaga – napisała na Facebooku Paulina. – Jeśli dotyka Cię to ile nienawiści można wylać na kogoś kto ma odwagę być szczery i tak pięknie naiwnie niewygodnie niesamowity jak moja siostra ktòra podzieliła się swoją historią dla milionow kobiet ktore te historie znają juz z życia bardzo dobrze i dla tych ktore nie mają odwagi wnieść dyskusji narodowej na prawdziwe znaczenie #prochoice to podpisz się. A jak wybierasz kontynuację nienawistnych komantarzy pod tym postem to też spoko , nie usuwam, moze za jakis czas wròcisz do swojego komentarza i pomyślisz jeszcze raz. Mam wrażenie że Naròd tak bardzo potrzebuję się gdzieś wyrzygać. Przybysze mają się dobrze, mali i duzi . Peace and love . #znatalią (pisownia oryginalna)– napisała Natalia. 

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ