Julia Danhauer i Daniel Best

Oświadczył się jej na ŚDM w Polsce! Z Krakowa wyjadą już jako narzeczeni!

Daniel i Julia są pielgrzymami ze stanu Kentucky, którzy przybyli na Światowe Dni Młodzieży. Polska tak się spodobała chłopakowi, że postanowił właśnie w naszym kraju oświadczyć się swojej dziewczynie! Które miejsce w naszym kraju wybrał na zaręczyny?

Julia Danhauer i Daniel Best

ŚDM w Polsce zapamiętają na zawsze

Polskę, Żelazową Wolę i 21 lipca 2016 roku dobrze zapamiętają młodzi pielgrzymi z Kentucky, Julia Danhauer i Daniel Best. Podczas odwiedzin w miejscu urodzenia Fryderyka Chopina, chłopak oświadczył się swojej dziewczynie i oświadczyny zostały przyjęte!”

Oświadczyny w pięknym miejscu

Narzeczeni znają się od lat i jak przyznaje Daniel, o tym, żeby oświadczyć się Julii właśnie w Polsce, myślał od dłuższego czasu. Jednak konkretne miejsce wybrał pod wpływem uroku, jaki wywarła na nim Żelazowa Wola. Narzeczona też uważa, że trudno byłoby znaleźć piękniejsze miejsce. „Nawet powiedziałam, że to byłoby świetne miejsce na oświadczyny. Ale to był żart. Tymczasem gdy staliśmy na moście, on to zrobił” – opowiada Julia.

Muzyka Chopina pozostanie w ich sercach

Ważne miejsce w ich sercach znajdzie też muzyka Chopina. Raz, że oświadczyny miały miejsce w Żelazowej Woli, dwa, że po powrocie z wycieczki do goszczącej ich parafii w Sokolnikach-Lesie w pobliżu Łodzi, uczestniczyli w koncercie muzyki Chopina, a jeden z utworów wykonawcy dedykowali właśnie im. „Postanowiliśmy, że po powrocie do kraju lepiej poznamy utwory tego kompozytora. Są piękne” – zapewniają zgodnie.

Poznajcie ich historię 🙂

{youtube}mblBHPv7kww|600|450|0{/youtube}

Świeżo upieczonym narzeczonym życzymy dużo, dużo miłości!


Źródło zdjęć: screen/ www.youtube.com

Źródło informacji: Maskacjusz TV

______________                                    

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ