Olga Kalicka o gotowaniu: Jedni uwielbiają, a drudzy ciągle się uczą! Do której grupy należy?

Olga Kalicka po raz pierwszy pokazała brzuch po porodzie!

Olga Kalicka pod koniec stycznia została mamą. Aktorka urodziła syna Aleksa. Gwiazda zajmuje się synkiem, ale również powoli wraca do pracy i do dawnej formy. I choć nie jest łatwo, to Ola Kalicka nie poddaje się!

Olga Kalicka po raz pierwszy pokazała brzuch po porodzie!

Olga Kalicka jest młodą, aktywną mamą. Jej synek ma na imię Aleksy i stara się z nim spędzać każdą wolną chwilę. Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda bardzo dobrze, a jej figura również dużo się nie zmieniła. Gwiazda zdradziła, że ćwiczy pod okiem fizjoterapeuty, który ułożył jej bezpieczny zestaw ćwiczeń. Olga Kalicka nie narzuca sobie tempa i powoli wraca do formy. Zobaczcie, co napisała!

„Za oknem na szczęście coraz cieplej! ☀️? Dlatego postanowiłam wziąć się za siebie!?? Mój fizjoterapeuta ułożył mi zestaw ćwiczeń, by w bezpieczny sposób, powolutku wracać do formy naprawiając po drodze to co w trakcie ciąży się trochę posypało… ???‍♀️ Staram się wygospodarować „codziennie” ? raczej… 3 razy w tygodniu (jak dobrze pójdzie) 20-30 minut!! Łatwo nie jest. ? Początki były tragiczne, ale zaczynam to coraz bardziej lubić!” – czytamy na Instagramie Olgi Kalickiej. A do opisu gwiazda dołączyła wyjątkowe zdjęcie! Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/BwSNeKyJwqV/

Bieg po nowe życie

Kilka dni temu Olga Kalicka wraz ze swoim tatą wzięła udział w kolejnej edycji Biegu po Nowe Życie, którego zadaniem jest promocja działań prozdrowotnych i edukacji w zakresie transplantacji narządów. Okazało się, że w biegu pierwszy raz wystartował ojciec gwiazdy, który dziewięć lat temu miał przeszczep szpiku kostnego. Gratulujemy udanego debiutu!

„Ta edycja @biegponowezycie jest dla mnie wyjątkowa. Po raz pierwszy wystartowałam w sztafecie z moim tatą, który jest 9 lat po przeszczepie szpiku kostnego! ♥️?? Dał dziś radę!! Wsparliśmy polską transplantologię i tym samym zachęcamy Was byście podpisywali oświadczenia woli!” – namawiała Olga Kalicka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ