Maja Bohosiewicz: Nic nie daje mi tyle radości, co te małe Śmierdziuchy

Maja Bohosiewicz: Nic nie daje mi tyle radości, co te małe Śmierdziuchy. Zaskakujący wpis aktorki!

Maja Bohosiewicz miesiąc temu po raz drugi została mamą. Aktorka na swoim blogu humorystycznie opisuje blaski i cienie macierzyństwa. Ostatnio gwiazda wybrała się z ukochanym na krótkie wakacje! Czy tęskniła za dziećmi?

Maja Bohosiewicz: Nic nie daje mi tyle radości, co te małe Śmierdziuchy

Maja Bohosiewicz ma dwoje dzieci. Aktorka w czerwcu 2016 roku urodziła pierwsze dziecko – synka Zacharego, a rok później na świat przyszła córeczka gwiazdy. Bohosiewicz dzielnie zajmuje się swoimi pociechami, jednak również i jej potrzebna była „chwila” odpoczynku, dlatego wraz z ukochanym wybrała się na krótki wyjazd. Jak wyglądają wakacje bez dzieci?

„Jak zupełnie inaczej odbiera się rzeczywistość kiedy jesteś odpowiedzialny tylko za siebie. Kiedy jadący na około taksówkarz nie wkurza, tylko bawi. Bo przez jego zachowanie nie rozpłacze się dziecko/spóźnie się na drzemkę/ muszę dać jeść/zmienić pieluchę. Hotel wybierasz na miejscu, bo najwyżej będziesz spać na plaży. Wszystko jest przygodą. Nic nie jest zaplanowane. I nagle jest czas na żarty, na „nic nie musimy”, na to żeby leżeć w łóżku od rana i oglądać mtv oceniając nogi tancerek w skali 1-10, jest czas żeby chodzić za rękę na śniadanie i dawać sobie buzi co 7 minut” – pisze Maja Bohosiewicz na Instagramie.

Wydawałoby się, że wszystko jest w najlepszym porządku, para wreszcie znalazła czas tylko dla siebie. Słońce, woda, plaża… Czego chcieć więcej? Otóż okazało się, że gwiazda na wakacjach czuje się szczęśliwa, ale niekompletna! Co daje jej najwięcej radości?

„Ale wiecie co jest najlepsze?! Jak googlowaliśmy czy jest jakiś samolot powrotny dzisiaj. Bo wakacje z dziećmi wymagają poświęcenia czasu i energi ale NIC nic na całym cholernym świecie nie daje mi tyle radości co te małe Śmierdziuchy, które kocham ponad życie i czuję się tu niekompletna. Szczęśliwa. Ale niekompletna. To tylko weekend, ale pierwszy. A pierwsze razy są trudne” – podsumowuje aktorka.

Czy też macie podobne doświadczenia? 

https://www.instagram.com/p/BYTBFCeF2sV/?hl=pl&taken-by=majabohosiewicz

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/majabohosiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ