Ewę Kasprzyk spotkała niemiła niespodzianka! Wyrzucono ją z taksówki

Ewę Kasprzyk spotkała niemiła niespodzianka! Wyproszono ją z taksówki

Ewę Kasprzyk tuż przed świętami Bożego Narodzenia spotkała niemiła niespodzianka. Aktorka zamówiła taksówkę, jednak została z niej wyrzucona, gdyż kierowca nie wiedział, że gwiazda ma ze sobą psa. O niemiłym incydencie dowiedzieliśmy się za pośrednictwem Instagrama! Co dokładnie się stało?

Ewę Kasprzyk spotkała niemiła niespodzianka! Wyproszono ją z taksówki

Ewę Kasprzyk spotkał przykry incydent. Aktorka zamówiła taksówkę, gdyż chciała szybko przedostać się ze studia w radiu na kolejne nagranie. Jednak okazało się, że kierowca nie zabierze gwiazdy „Kogla Mogla”, gdyż towarzyszyła jej mała suczka Shakira. Co dokładnie się wydarzyło?

„Od dziś omijam Elle Taxi po tym co mnie spotkało … kierowca w tak nieprzyjemny sposób wyrzuci mnie z taksówki kiedy zobaczył ze jestem z pieskiem a zamawiający zapomniał zgłosić Uwaga Shakira 3 kg potwór którego wożę w torebce … jechałam z radia na kolejne nagranie i błagałam pana o zabranie ale był bezwzględny i wyrzucił nas na ulice … kochajmy się idą święta pliz…” – napisała Ewa Kasprzyk.

https://www.instagram.com/p/BrOWw_SFCex/

Kto ma rację?

Wielu fanów współczuje gwieździe.

„Komu przeszkadza mały piesek….. Ja kocham zwierzęta człowiek straszny taxi”,

„To kwestia podejścia do człowieka i zwierzat a nie obowiązku. Na szczęście takich taksówkarzy jest niewielu” – pisali internauci.

Jednak nie wszyscy podzielają oburzenia aktorki. Na co zwracają uwagę?

„Coś czuję, że w tym przypadku wyrzucił równa się po prostu nie wpuszczeniem do Taxi i odmówieniem kursu, ewentualnie Pani wsiadła jak gdyby nigdy nic i Pan zauważył psa i poprosił o opuszczenie pojazdu ze zwierzęciem. Całkowicie zrozumiałe dla mnie, ma do tego prawo, a w samej treści skargi na insta jest że zapomniała zgłosić psa. Do tego to „kochajmy się idą święta pliz”. No właśnie idą i Pan taksówkarz może nie ma ochoty sprzątać sierści psa przez pół dnia z samochodu, a do tego niektórzy są na prawdę wyczuleni na zapach, jest zimno w aucie się grzeje zaraz zachodzi cała wentylacja zapachem psa, bez znaczenia czy pies jest czysty czy brudny” – czytamy w komentarzu. 

Po czyjej jesteście stronie?

https://www.instagram.com/p/Brh99GUlfdU/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Ja Fryta from Strzegom – Ewa Kasprzyk 2Uploaded by Dudek1337, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27055695

ZOSTAW ODPOWIEDŹ