Olga Frycz walczy o zgrabną sylwetkę! „Lubiłam swój brzuch”

Olga Frycz pokazała dziecko! Pierwszy wpis aktorki po porodzie

Olga Frycz kilka dni temu urodziła pierwsze dziecko. W najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, że na świat przyszła córeczka Helenka. Jak gwiazda czuła się podczas porodu? Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy, a także pokazała urocze zdjęcie z maleństwem!

Olga Frycz pokazała dziecko! Pierwszy wpis aktorki po porodzie

Olga Frycz niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszła dziewczynka, której gwiazda wraz z partnerem nadała imię Helenka. Poród odbył się w warszawskim Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Aktorka bardzo dobrze się w nim czuła. We wpisie dziękuje całemu personelowi za bardzo dobrą opiekę i życzliwość. 

„Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny.

Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród.

Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia” – napisała aktorka.

Olga Frycz cieszy się, że tak dobrze rozpoczęła przygodę życia, jaką jest macierzyństwo. Za wsparcie dziękuje również bliskim oraz swojej mamie. 

„Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam ! ????????Dziękuję Zuzi ??? i mojej kochanej Mamie” – czytamy na Instagramie gwiazdy. 

https://www.instagram.com/p/BoO5U3OnS-f/?taken-by=tojafrycz

Szczęśliwy tata

Ojcem dziecka jest Grzegorz Sobieszek. Olga Frycz poznała go na zajęciach boksu tajskiego, na których był prowadzącym. Na pierwszym treningu zwrócił jej uwagę. Mężczyzna od zawsze był zwolennikiem aktywności fizycznej. Od 12 lat trenuje sporty walki. Ma również wykształcenie psychopedagogiczne. Myślicie, że przyda się ono podczas wychowywania Helenki?

Świeżo upieczonym rodzicom życzymy wszystkiego, co najlepsze 🙂

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ