Błaszczykowski i Grosicki z żonami

Błaszczykowski i Grosicki z żonami na imprezie! Zobacz, jak oni tańczą i śpiewają!

Kuba Błaszczykowski i Kamil Grosicki mają za sobą udany występ na Euro 2016. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Zobaczcie, jak piłkarze bawili się z żonami na imprezie w Opolu! Co to była za noc!

Błaszczykowski i Grosicki z żonami

Wspólne świętowanie

Większość piłkarzy polskiej reprezentacji wyjechała już na egzotyczne wakacje, aby zrelaksować się po intensywnym sezonie. Odpoczynek również należy się Kubie Błaszczykowskiemu i Kamilowi Grosickiemu, którzy fantastycznie zaprezentowali się na Euro 2016. Piłkarze Borussii i Rennes razem ze swoimi żonami pojawili się na koncercie Sylwii Grzeszczak w Opolu. Bawili się wyśmienicie!

Stylowe pary

Kuba na tę okazję założył garnitur, a jego żona Agata doskonale prezentowała się w modnej, niebieskiej sukience. Natomiast Grosiccy wybrali bardziej luźny styl. Dominika postawiła na skórzane spodnie, a Kamil na koszulę w kratkę. Musimy jednak przyznać, że to kreacja Błaszczykowskiej zrobiła największe wrażenie. Jak Wam się podoba?

Nowa gwiazda estrady

Kamil Grosicki od lat jest fanem muzyki disco-polo. Pamiętacie, jak piłkarz świętował awans na Euro 2016 przy hicie „Przez Twe Oczy Zielone”? Teraz „Grosik” świetnie zaprezentował nam swoją wersję przeboju Boysów – „Jesteś szalona”! Chcecie posłuchać, jak mu wyszło? Kamil Grosicki gwiazdą disco-polo. Fani żartują: „Już wiemy co Grosik będzie robił bo skończeniu kariery piłkarskiej”. Też tak uważacie? 🙂

Źródło zdjęć: Instagram

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ