Ola Ciupa rozstała się z narzeczonym!

Ola Ciupa uchodzi ze jedną z najseksowniejszych celebrytek w Polsce. Najnowsze informacje z pewnością ucieszą fanów jej wdzięków. Jak się okazuje, modelka znów jest singielką.

Ola Ciupa zdobyła popularność kilka lat temu jako Słowianka Donatana. Modelka wystąpiła w teledysku do piosenki ”My Słowianie”, pojawiła się również na scenie podczas występu producenta i Cleo na Eurowizji w 2014 roku. Od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu. Obecnie Ciupa jest jedną z twarzy stacji muzycznej 4FUN.TV.

View this post on Instagram

Dobranoc😘

A post shared by Dj SLAVIC🎧👱🏻‍♀️ (@ola_ciupa) on

– To nie było to. Łukasz ostatnio bardzo ją zawiódł w ważnej kwestii. Chodziło o lojalność. Dodatkowo w ciągu ostatnich tygodni strasznie się zmienił. Ola nie poznawała już mężczyzny, w którym się zakochała i z którym planowała dzieci – wyznała „Faktowi” koleżanka modelki.

Po tak długim związku z pewnością była to decyzja bardzo trudna i bolesna. Ciupa ma jednak radzić sobie z nią całkiem dobrze. 

– Ola podjęła decyzję, że nie chce z nim być i zerwała zaręczyny. Ale nie rozpacza. Rzuciła się teraz w wir imprez i spędza czas z koleżankami, dla których nie miała ostatnio czasu. Cieszy się, że ma wsparcie i nie jest sama.

Ponadto ma czas dla siebie. Na jej Instagramie nie brakuje gorących fotek, na których pozuje w jacuzzi, z którego widoczny jest pałac kultury:

fot. kadr z YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2250 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Piotr Woźniak-Starak
Rusin, Boczarska i Włodarczyk żegnają Piotra Woźniaka-Staraka: „Mówiłeś, że masz 9 żyć”

Choć rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka milczy, to producenta żegnają osoby ze świata show-biznesu. Jak go...