Ola Ciupa rozstała się z narzeczonym!

Ola Ciupa uchodzi ze jedną z najseksowniejszych celebrytek w Polsce. Najnowsze informacje z pewnością ucieszą fanów jej wdzięków. Jak się okazuje, modelka znów jest singielką.

Ola Ciupa zdobyła popularność kilka lat temu jako Słowianka Donatana. Modelka wystąpiła w teledysku do piosenki ”My Słowianie”, pojawiła się również na scenie podczas występu producenta i Cleo na Eurowizji w 2014 roku. Od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu. Obecnie Ciupa jest jedną z twarzy stacji muzycznej 4FUN.TV.

https://www.instagram.com/p/BohmuV_BDu1/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BoZYIo7FRwX/?taken-by=ola_ciupa

– To nie było to. Łukasz ostatnio bardzo ją zawiódł w ważnej kwestii. Chodziło o lojalność. Dodatkowo w ciągu ostatnich tygodni strasznie się zmienił. Ola nie poznawała już mężczyzny, w którym się zakochała i z którym planowała dzieci – wyznała „Faktowi” koleżanka modelki.

Po tak długim związku z pewnością była to decyzja bardzo trudna i bolesna. Ciupa ma jednak radzić sobie z nią całkiem dobrze. 

– Ola podjęła decyzję, że nie chce z nim być i zerwała zaręczyny. Ale nie rozpacza. Rzuciła się teraz w wir imprez i spędza czas z koleżankami, dla których nie miała ostatnio czasu. Cieszy się, że ma wsparcie i nie jest sama.

Ponadto ma czas dla siebie. Na jej Instagramie nie brakuje gorących fotek, na których pozuje w jacuzzi, z którego widoczny jest pałac kultury:

https://www.instagram.com/p/BoRMUGGlR4W/?utm_source=ig_embed

fot. kadr z YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ