Joanna Koroniewska w Wenecji: Atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna

Joanna Koroniewska w Wenecji: Atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna

Joanna Koroniewska przebywa obecnie w romantycznej Wenecji. Aktorka w swoim zwyczaju komentuje pobyt na tej niezwykłej wyspie, a  także uchyla rąbka tajemnicy dotyczącej swojego męża.

Joanna Koroniewska w Wenecji: Atmosfera tego miejsca jest niepowtarzalna

Joanna Koroniewska uczestniczyła w 76. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Wydarzenie było pełen wrażeń, również dlatego, że  Srebrne Lwy powędrowały do Romana Polańskiego za film „Oficer i szpieg”. A oprócz atrakcji filmowych aktorka zwiedza urokliwą Wenecję. Zobaczcie!

 

Tym razem mąż aktorki Maciej Dowbor został w Polsce. Jednak nie zapomina o żonie i często oznacza ją na Instagramie w swoich wpisach. Dziennikarz startował w triathlonowych zawodach sportowych w Malborku.

“Drogi @maciej_dowbor, znowu swoim postem niejako wywołałeś mnie do tablicy a ja próbuję się skupić i zrozumieć po angielsku historię tego miejsca. Wiem, że Ty zrozumiałbyś wszystko a właściwie opowiedział WSZYSTKO zdecydowanie lepiej od przewodnika. Przynajmniej w Twoim mniemaniu” – napisała żartobliwie gwiazda. 

Aktorka rozkoszuje się niepowtarzalnymi widokami, a także z radością zwiedza weneckie uliczki.

“Ja natomiast uwielbiam Wenecję o każdej porze roku, bez względu na pogodę. Atmosfera tego miejsca jest absolutnie niepowtarzalna. I ogromnie cieszę się, że znowu mogę być tutaj. #dowborybehappy #bezcennechwile” – czytamy na Instagramie Joanny Koroniewskiej.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...