Rafał Brzozowski komentuje buczenie widzów po jego występie na Eurowizji

Rafał Brzozowski komentuje buczenie widzów po jego występie na Eurowizji. Co napisał?

Tegoroczne preselekcje do Eurowizji wywołały duże poruszenie wśród widzów. Eliminacje wygrała Kasia Moś i to ona będzie reprezentować nasz kraj na finale w Kijowie. Szczególnie w pamięć zapadł występ Rafała Brzozowskiego, a wszystko za sprawą reakcji publiczności na wysoką ocenę, którą wystawiła artyście Alicja Węgorzewska.

„Flashlight”  w Kijowie

W minioną sobotę odbyły się preselekcje do Konkursu Eurowizji 2017. W eliminacjach brało udział dziesięciu kandydatów. Spośród nich widzowie oraz jury wyłonili jednego artystę, który pojedzie do Kijowa reprezentować nasz kraj. Zwycięzcą okazała się Kasia Moś, który zaśpiewała piosenkę „Flashlight”.

Wymowne buczenie

Swój utwór „Sky Over Europe” zaśpiewał też Rafał Brzozowski. Jego wykonanie spodobało się Alicji Węgorzewskiej, która przyznała muzykowi aż osiem punktów.

Jednak wiele osób nie było zachwyconych wysoką oceną jurorki. Widownia okazała swoje niezadowolenie poprzez buczenie. Wydawało się, że artysta nie przejmuje się negatywnymi głosami ze strony widowni – Brzozowski z uśmiechem podziękował Alicji Węgorzewskiej za przyznaną ocenę.

Rafał Brzozowski komentuje buczenie widzów po jego występie na Eurowizji

Rafał Brzozowski na początku nie dawał po sobie poznać, że nie takiej reakcji publiczności się spodziewał. Do sobotnich preselekcji odniósł się w swoim wpisie na Facebooku. Artysta pogratulował wygranej Kasi Moś i życzył jej powodzenia w Kijowie. Wspomniał również o negatywnej reakcji publiczności.  Co napisał artysta?

„Dziękuję Wam bardzo za wszystkie mile słowa i bardzo dużą ilość głosów. Dzięki Wam zająłem bardzo wysokie 2 miejsce. Gratuluję Kasi Moś zwycięstwa i życzę powodzenia w Kijowie. Pozostał mi tylko mały niesmak w zachowaniu niektórych osób podczas koncertu i wyników. Szkoda że nie można czasem z szacunkiem dla innych rywalizować. Gratuluję pozostałym artystom świetnych występów i jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za głosy i wsparcie. Jest 2 miejsce więc cieszę się bardzo. Wszystkiego dobrego!” – czytamy na fanpage muzyka.

Czy podobał wam się występ Rafała Brzozowskiego?

Przypominamy, że dziewiątego maja odbędzie się pierwszy półfinał Eurowizji, drugi dwa dni później, czyli jedenastego maja. Natomiast finał odbędzie się trzynastego maja o godzinie 21.00 naszego czasu. Kasia Moś wystąpi w pierwszym półfinale ( w drugiej jego części). Będziecie oglądać?

——————————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Rafał Brzozowski – strona oficjalna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ