Odmieniona Gosia Andrzejewicz pozuje na ściance! Jaką ma dietę?

Odmieniona Gosia Andrzejewicz pozuje na ściance! Jaką ma dietę?

Gosia Andrzejewicz zachwyca swoją sylwetką! Gwiazda zmieniła styl życia: zaczęła regularnie ćwiczyć i dobrze się odżywiać, a efekty robią duże wrażenie. Zobaczcie, jak teraz wygląda artystka!

Odmieniona Gosia Andrzejewicz pozuje na ściance! Jaką ma dietę?

Gosia Andrzejewicz niedawno przyznała, że chciała schudnąć, jednak nie dlatego, że nie akceptowała swojego ciała, ale dlatego, by udowodnić innym, że da się to zrobić.

„Zawsze byłam zadowolona z mojego ciała nawet, gdy byłam cięższa, ale moją motywacją była chęć pokazania pewnej osobie, że jak się chce, to można osiągnąć bardzo wiele 😄” – napisała artystka na Instagramie.

Efekty są imponujące!

View this post on Instagram

Na wczorajszej gali @misterpolski mogłam po raz pierwszy zaprezentować mój nowy wizerunek. Bardzo dziękuję @patrycjasierzputowska_makeup za piękny makijaż 💋Metamorfoza, którą widzicie to nie tylko 12 kg mniej i ciężka praca fizyczna z bardzo wymagającym trenerem to, także nowa fryzura i kolor, a to zawdzięczam bardzo zdolnemu styliście fryzur Jarkowi Cielniakowi @atelierjarosławcielniak oraz wizji bardzo kreatywnej i stanowczej w swych postanowieniach stylistki, która dba o najdrobniejszy szczegół. To nasze drugie wyjście i nie mogę doczekać się waszych opinii ❤️ Na ten moment nie zdradzę jej nazwiska, ale dodam, że współpracuje z największymi nazwiskami w show biznesie ❤️ Bardzo się cieszę z owoców naszej współpracy ❤️Dziękuję także @nailsroombielsko za piękne paznokcie 💅🏻brandnewme #projectlove #metamorfoza #newstylist #wyzwanie #redcarpet #specialevening #sequinsdress @aggi #blondehair @atelier #amazingshoes #stylish #fashionable @dsqarded2 #instagood #pictureoftheday #gosiaandrzejwicz #singer #songwriter #misterpolski #warsaw mi

A post shared by GOSIA ANDRZEJEWICZ (@gosiaand) on

Artystka postawiła na regularne ćwiczenia z trenerem personalnym. Choć początki nie były łatwe i chciała rezygnować, to nie poddała i jest już w znacznie lepszej kondycji niż jeszcze kilka miesięcy temu. 

„Pod koniec lipca zaczęłam swoje personalne treningi z trenerem, który jest bardzo wymagający. Po pierwszym treningu byłam ma tyle wykończona, ze chciałam zrezygnować, ale na szczęście tego nie zrobiłam i zaczęliśmy ćwiczyć 3 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o ćwiczenia, były to ćwiczenia siłowe z użyciem wolnych ciężarów, kettlem, często połączone z gumami oporowymi na udach, które dodatkowo aktywowały mięśnie pośladków. Często robiliśmy również treningi interwałowe, które zwiększają wydolność i wytrzymałość mięśni” – mówiła artystka w rozmowie z „Party”.

Dieta Gosi Andrzejewicz

Piosenkarka zmieniła również sposób odżywiania. Unika białego cukru (w tym słodyczy) i potraw wysokoprzetworzonych. Czego jeszcze nie je? 

Jeśli chodzi o dietę, to bardzo pilnuję tego, aby nie dotykać białego cukru pod żadną postacią. Słodycze omijam z daleka i to jest bardzo dobry kierunek. To świetnie wpływa na moją figurę, choć zerwać z cukrem było trudno. Zobaczymy, jak będzie na wakacjach, bo tam pewnie czeka na mnie wiele pokus. Postaram się być silna i im nie ulegać. (…) Staram się jeszcze nie jeść laktozy i glutenu, ale to ze względu na moje alergie” – powiedziała “Plejadzie” Gosia Andrzejewicz.

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: tografia z koncertu – By Bieniecki Piotr – http://www.fototeo.pl Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=52808482

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...