Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem! Jego ukochana jest w ciąży

Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem! Jego ukochana jest w ciąży

Borys Szyc zostanie ojcem! Radosną nowiną aktor podzielił się w mediach społecznościowych. Gratulujemy!

Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem! Jego ukochana jest w ciąży

Borys Szyc i jego narzeczona, Justyna Nagłowska, spodziewają się dziecka. To druga pociecha aktora – mężczyzna jest już ojcem 15-letniej Soni, która jest owocem związku z  Anną Bareją.

„Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!!❤️❤️❤️ kochany nadbagaż:))) #wakacje #wetroje #newkid #sienarobiło #szczęście #bedzienaswiecej #kid” – czytamy na Instagramie Borysa Szyca.

Gratulujemy!

Będzie ślub

Justyna Nagłowska w rozmowach z mediami mówiła, że chciałaby, aby ślub odbył się bez tłumu gości i paparazzi. Zależy jej, by zachować intymną atmosferę tego wydarzenia. Chciałaby w szczerość wybrzmiały ważne słowa.

– Ślub będzie, ale intymny i tylko nasz. (…)  Nie mam potrzeby dzielenia tej chwili z innymi. W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: „Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca”. (…) Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą w białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort – w ogóle nie! – mówiła przyszła panna młoda w rozmowie z „Galą”.

Świąteczne zaręczyny

Końcówka zeszłego roku też była dla Borysa Szyca bardzo udana! Aktor założył teatr internetowy, a jego życie prywatne nabrało harmonii. Artysta oświadczył się swojej partnerce Justynie Nagłowskiej. Para pokazała urocze zdjęcie!

„Stało się… Powiedziała „tak”…. she said YES❤️❤️❤️ Pare dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą… Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuje, że jesteś kochanie. Cała reszta już na ucho… #zaręczyny #tak #alesienarobiło#❤️❤️❤️ #??? #engaged #finally#shesaidyes? #dziekujedowidzenia #love#narzeczona #narzeczony” – napisał pod uroczą fotografią Borys Szyc.

Parę łączy szczera przyjaźń, która pozwala przetrwać trudne chwile. “Przyniosłaś radość i spokój w moje życie. Znam Twoje marzenia i życzę Ci , żeby się wszystkie spełniły. Pare zostaw do spełnienia dla mnie. Każdy rok z Tobą to przygoda i rozwój” – pisał Borys Szyc na Instagramie z okazji urodzin ukochanej.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2452 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Robert Lewandowski zaskoczył Anię „cieszynką” na boisku? Wiemy!
Rodzina Lewandowskich na wakacjach! A potem…

Ania i Robert Lewandowscy wraz z Klarą pojechali na wakacje. Jak spędzają czas wolny? Trenerka...