Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem! Jego ukochana jest w ciąży

Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem! Jego ukochana jest w ciąży

Borys Szyc zostanie ojcem! Radosną nowiną aktor podzielił się w mediach społecznościowych. Gratulujemy!

Borys Szyc po raz drugi zostanie ojcem! Jego ukochana jest w ciąży

Borys Szyc i jego narzeczona, Justyna Nagłowska, spodziewają się dziecka. To druga pociecha aktora – mężczyzna jest już ojcem 15-letniej Soni, która jest owocem związku z  Anną Bareją.

„Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!!❤️❤️❤️ kochany nadbagaż:))) #wakacje #wetroje #newkid #sienarobiło #szczęście #bedzienaswiecej #kid” – czytamy na Instagramie Borysa Szyca.

Gratulujemy!

Będzie ślub

Justyna Nagłowska w rozmowach z mediami mówiła, że chciałaby, aby ślub odbył się bez tłumu gości i paparazzi. Zależy jej, by zachować intymną atmosferę tego wydarzenia. Chciałaby w szczerość wybrzmiały ważne słowa.

– Ślub będzie, ale intymny i tylko nasz. (…)  Nie mam potrzeby dzielenia tej chwili z innymi. W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: „Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca”. (…) Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą w białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort – w ogóle nie! – mówiła przyszła panna młoda w rozmowie z „Galą”.

Świąteczne zaręczyny

Końcówka zeszłego roku też była dla Borysa Szyca bardzo udana! Aktor założył teatr internetowy, a jego życie prywatne nabrało harmonii. Artysta oświadczył się swojej partnerce Justynie Nagłowskiej. Para pokazała urocze zdjęcie!

„Stało się… Powiedziała „tak”…. she said YES❤️❤️❤️ Pare dni nam zajęło, żeby się nacieszyć i oswoić z tą myślą… Dziś życzymy Wam cudownego roku, zdrowia i takiej miłości, jaka nas spotkała. Dziękuje, że jesteś kochanie. Cała reszta już na ucho… #zaręczyny #tak #alesienarobiło#❤️❤️❤️ #??? #engaged #finally#shesaidyes? #dziekujedowidzenia #love#narzeczona #narzeczony” – napisał pod uroczą fotografią Borys Szyc.

Parę łączy szczera przyjaźń, która pozwala przetrwać trudne chwile. “Przyniosłaś radość i spokój w moje życie. Znam Twoje marzenia i życzę Ci , żeby się wszystkie spełniły. Pare zostaw do spełnienia dla mnie. Każdy rok z Tobą to przygoda i rozwój” – pisał Borys Szyc na Instagramie z okazji urodzin ukochanej.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2370 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Odmieniona Gosia Andrzejewicz pozuje na ściance! Jaką ma dietę?
Odmieniona Gosia Andrzejewicz pozuje na ściance! Jaką ma dietę?

Gosia Andrzejewicz zachwyca swoją sylwetką! Gwiazda zmieniła styl życia: zaczęła regularnie ćwiczyć i dobrze się...