Wiemy, ile Odeta Moro przytyła podczas „Agent Gwiazdy”!

Wiemy, ile Odeta Moro przytyła podczas „Agent Gwiazdy”!

Za nami pierwszy odcinek reality show „Agent Gwiazdy”. Uczestnicy poddawani są ekstremalnym wyzwaniom, które wyczerpują ich fizycznie. Po takiej przygodzie wielu z nich przyjeżdża do Polski znacznie szczuplejszych. Jednak nie Odeta Moro! Gwiazda zdradziła, ile przytyła podczas przygody w Argentynie!

Wiemy, ile Odeta Moro przytyła podczas „Agent Gwiazdy”!

Premierowy odcinek „Agent Gwiazdy” już za nami. W programie wystąpiło czternaście znanych (mniej lub bardziej ;-)) osób. Pojawiły się już pierwsze konflikty w grupie. W pierwszym odcinku odpadł Michał Będźmirowski znany jako „Modny Tata”.

Wśród uczestników jest również Odeta Moro. Dziennikarka skarży się jednak, że podczas programu przytyła aż sześć kilogramów! Jak to się stało? Zadania, którym poddawane są gwiazdy zazwyczaj wyczerpują je fizycznie i powodują, że chudną. Już w pierwszym odcinku uczestnicy musieli jechać w górach na rowerze.

Jak było w przypadku Odety Moro?

„Nie jadłam dużo, a przytyłam. Jestem w szoku i nie wiem kompletnie od czego. Dżinsy, w których chciałam wracać po programie do domu były delikatnie mówiąc niewygodne” – mówi dziennikarka w rozmowie z „Faktem”.

Dziennikarka zastanawia się, czy nie przytyła przez jedzenie o różnych porach. Uczestnicy rywalizowali często w nocy, więc nie było mowy o regularnych posiłkach.

„Może przytyłam te kilka kilo przez nieregularne posiłki? Zadania odbywały się o różnych porach, często nawet w nocy, więc nie dało się jeść tak, jak by się chciało” – zastanawia się Moro.

Wyzwanie dla wegetarianki

Odeta Moro jest wegetarianką, ale podczas nagrań do „Agent Gwiazdy” jadła niewielkie porcje mięsa.  

„Musiałam też jeść mięso, co jest wyzwaniem dla wegetarianki, ale jak nie miałam zbytnio dużego wyboru do jedzenia, to jadłam co się dało. Z tym że małe ilości, ale jednak” – przyznaje Odeta Moro.

——————————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Odeta Moro Official

ZOSTAW ODPOWIEDŹ