Majówka w Och-Teatrze

fot-Robert-Jaworski 6430Och-Teatr w majowy weekend zaprasza na spektakl „Pocztówki z Europy” w reżyserii Krystyny Jandy. Na scenie Maria Seweryn, Dorota Pomykała, Magdalena Zawadzka, Wiesława Mazurkiewicz, Leonard Pietraszam i Paweł Ciołkosz. 2 maja odbędzie się 50 spektakl.

Młody i dobrze sytuowany Ivory Sutton wraca do rodzinnego domu po kilku latach podróży po Europie. Towarzyszy mu urocza, poznana w Paryżu narzeczona Gillian. Wszystko wygląda świetnie i spotkanie przynosi początkowo dużo radości wszystkim członkom rodziny, ale okazuje się, że to tylko pozory sielanki, bowiem ku zaskoczeniu młodych podróżników na jaw wychodzi kilka “niewygodnych” faktów z życia rodziny: otóż zmarła rok wcześniej 97-letnia babcia Nana… jednak żyje, ma się bardzo dobrze i w dodatku mieszka w tym samym domu, ciocia Ester z powodzeniem prowadzi usługi zupełnie dziwny interes, Ivory ma brata bliźniaka, gdzieś zginęła służąca, odnalazł się za to rzekomo nieżyjący od dawna pies, a w dodatku dom przypomina krzywą wieżę w Pizie… i to tylko początek kłopotów.

Ta skrząca się absurdalnym, momentami nieco okrutnym humorem komedia wciąga widza w sam środek zwariowanego domu. Bombarduje zwrotami akcji, nie pozwala odetchnąć. Paradoksalnie jednak okazuje się, że ów “krzywy dom wariatów” to spokojne oko cyklonu. Burza jest gdzie indziej…
„Pocztówki z Europy” w Och-Teatrze 1, 2 i 3 maja o godzinie 19:30.

Poza tym w repertuarze „Biała bluzka”, czyli Krystyna Janda w kultowym spektaklu z piosenkami Agnieszki Osieckiej oraz „Zemsta” – opowieść o Polakach i polskości z plejadą gwiazd na scenie, m. in. Artur Barciś, Cezary Żak, Wojciech Pokora i Wiktor Zborowski.

{youtube} T0DnW9z0qfc|600|450|0{/youtube}

 

źródło: Och-Teatr

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

541 More posts in Muzyka category
Recommended for you
Stuu rapuje?Pierwszy singiel jednego z najpopularniejszych polskich YouTuberów

Premiera klipu! Stuu, to jeden z najpopularniejszych polskich Youtuberów oraz influencerów. Jego kanał obecnie śledzi...