Nowe viralowe wyzwanie “Karma is a bitch” podbija internet. O co w nim chodzi?

W każdym tygodniu pojawiają się nowe viralowe wyzwania, z których każda jest bardziej absurdalna niż poprzednia. Kto mógłby zapomnieć o cynamonowych wyzwaniu lub ostatnio głośnym Tide Pod Challenge, który jak do tej pory jest najniebezpieczniejszym z internetowych zabaw. Najnowszym viralem jest “karma is a bitch”. Najnowszy trend na szczęście nie jest niebezpieczny, ale za to jest równie bezsensowny, głupi i woła o pomstę do nieba. Sprawdź, na czym polega.

Każdy z nas chciał kiedyś pojawić się na imprezie w stylowym outficie i wyglądać jak milion dolarów, zapewniając wszystkich naszych byłych i prześladowców, jak niesamowicie tak naprawdę wyglądamy. Wyzwanie polega na wpatrzeniu się w kamerę przed powiedzeniem “karma is a bitch” (w dosłownym tłumaczeniu “karma jest suką”) i zakryciu obiektywu kawałkiem materiału, tak by całkowicie zasłoniła twarz. Po upuszczeniu tkaniny internauci odrywają swoje najbardziej ekscytujące oblicze z idealnie uczesanymi włosami, z pięknym makijażem i w swoim najbardziej stylowym stroju. W nagraniach wyzwań “karma is bitch” zwykle w tle gra utwór Gucci Gucci autorstwa amerykańskiego rapera Kreayshawn’a, a szczególnie część piosenki, gdzie śpiewa “gnarly, radical, on the block I’m magical”, zaś cytat “karma is a bitch” jest wypowiadany przez Veronica Lodge z serialu Riverdale. Ten viralowy trend zaczął się w chinach, gdzie obecnie jest numerem jeden wśród najpopularniejszych hasztagów. Ze względu na prostotę i zabawny charakter wyzwania, nie potrwa to długo, zanim dotrze do reszty świta. 

Wyzwanie jest dość zabawne i absurdalne, ale szczerze mówiąc, lepiej, żeby nastolatki trzymały się tego wyzwania, niż innych niebajecznych zabaw, które mogą potencjalnie zaszkodzić zdrowiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

247 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
Martyna Wojciechowska: 5 razy byłam zaręczona
Martyna Wojciechowska: Pięć razy byłam zaręczona

Martyna Wojciechowska nie przestaje nas zaskakiwać. Dziennikarka i podróżniczka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym....